Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Vidíte obrázok 4 dverí? Tak sa nad ním zamyslite a vyberte poradie, ako by ste ich postupne otvárali. Tento test vám prezradí veľa zaujímavostí o vašej osobnosti

dvere
dvere youtube.com
reklama:
reklama:

Na prvý pohľad len 4 nakreslené dvere. V skutočnosti sa jedná o veľmi prepracovaný test osobnosti, ktorý vám pomôže povedať, kto naozaj ste a aké sú vaše kladné, alebo aké sú vaše záporné vlastnosti. Tento test nie je ako mnoho iných, kedy zvolíte len jedny dvere. Treba si vybrať všetky 4 a to v konkrétnom poradí. Pre lepšie rozlíšenie si všímajte ich farby. Vezmite papier a ceruzku a zapíšte si to v poradí, v akom by ste dané dvere otvorili.

Prvé dvere

Začíname dverami číslo jedna a tým, ktoré to mohli byť. Ak sa jednalo o dvere biele, tak z vás jasne srší sebavedomie. Máte ho viac než dosť a práve to môže byť brané ako jedna vaša veľmi dobrá a cenená vlastnosť.

Ak ste ako prvé otvorili dvere ružové, hovorí to o vás, že aktuálne hľadáte lásku a tomu podriaďujete čokoľvek. Ak ste single, je to pochopiteľné. Ak nie, nemusíte byť vo vzťahu tak úplne šťastní.

Keď ste ako prvé narazili na dvere modré, jasne ukazujete to, že aktuálne preferujete kariéru pred osobným životom. Chcete mať dobré miesto, chcete mať úspech v podnikaní a dostatok peňazí. Tie sú aktuálne vašou prioritou.

Keď to boli čierne dvere, ktoré boli otvorené ako prvé, nemusí sa jednať o úplne ideálnu vec. A to z dôvodu, že na tom po psychickej stránke nie ste úplne ideálne. Pripadá vám, že sa vám život nedarí a že sa vám všetko rúca.

Druhé dvere

Ideme na druhé dvere v poradí. Ak sa jednalo o dvere biele, vypovedá to predovšetkým o tom, že svoj osobný život nechávate skôr v pozadí. Síce máte určitú sebaúctu a lásku sami k sebe, ale nič z toho nedávate príliš najavo a do popredia.

Keď sú druhé dvere ružové, dávate tak najavo, že vaše emócie sú celkovo v rovnováhe. Pôsobíte veľmi vyrovnane a tiež pokojne. To vám dáva dobré postavenie ako s ohľadom na váš osobný, tak samozrejme aj na váš pracovný život.

Keď boli druhé dvere modré, ukazujete tým, že zanedbávate určité oblasti života. Stále u vás víťazí hlavne práca a rôzne povinnosti, než to, že by ste si našli čas na to, aby ste si život aspoň trochu užili. Dlhodobo to môže byť problém.

Keď boli druhé dvere čierne, ukazuje to na to, že máte tendenciu sa rôznym veciam skôr vyhýbať. Zvlášť potom v prípadoch, keď sa jedná o veci, ktoré nechcete robiť alebo riešiť. Odsúvate ich stále ďalej a ďalej a dúfate, že sa na ne zabudne.

reklama:
reklama:

Otvoriť prezentáciu, kliknite sem:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 8. októbra 2021
reklama:
reklama:
reklama: