VIEME PRVÍ! Milionárska svadba na obzore. Poznáme všetky detaily...

Zdieľať
Petra Ficová

So svadbami, tehotenstvami a pôrodmi sa v slovenskom šoubiznise a najmä v posledných rokoch akoby roztrhlo vrece. Niektoré prominentné páry stihnú svoj veľký deň ešte pred narodením prvého potomka, niektoré si to nechajú až na obdobie po založení rodiny. Takými sú aj prominentná fotografka Petra Ficová a jej dlhoročný partner Martin Rehák. A práve títo dvaja sa do toho rozhodli skočiť a už o pár dní si povedia áno. Najky poznajú podrobnosti ich veľkého dňa.

Dvojica má spolu dve dcérky. V januári 2017 sa im narodila dcérka Dorotka, po necelých dvoch rokov priviedla dvorná fotografka Dary Rolins na svet dcéru Johanku. „Bábätko sme plánovali a medzi deťmi sme chceli čo najmenší vekový rozdiel. Pre Johanku sme chceli parťáčku, čo sa nám aj splnilo,“ povedala potom, ako sa prevalilo jej druhé tehotenstvo Ficová. Keďže dcérky už podrástli, zrejme si zaľúbenci povedali, že je čas aj na svadbu a rozhodli sa svoj vzťah zoficiálniť.

Ich veľký deň bude už budúcu sobotu. Áno si povedia vo Vysokej pri Morave, kde má rodina Reháka obrovskú usadlosť. Tá sa volá Nandin dvor a ide o naozaj honosné sídlo, kde nechýba napríklad ani bazén a samozrejme luxusom to všade doslova srší. „Martin s Petrou budú mať na svadbe asi 500 hostí. Vybrali si práve toto miesto, pretože to patrí Rehákovcom a je tam naozaj súkromie, navyše hostia majú prísny zákaz dávať zo svadby čokoľvek na sociálne siete. Chcú si proste svoj deň užiť vo veľkom štýle a bez toho, aby ktokoľvek dal niečo skôr von, ako budú chcieť oni,“ prezradil nám dobre informovaný zdroj z prostredia rodiny právnika Martina Reháka.

S tým tvorí Ficová pár už dlhé roky a svadba je tak logickým ďalším krokom. Rehák patrí do rodiny podnikateľov – manželov Rehákovcov. Jeho mama Mária vlastní vydavateľstvo, organizuje Bratislavské módne dni, jej manžel Ladislav stál napríklad za založením mobilného operátora Globtel, ktorý je dnes známy pod názvom Orange. Podniká tiež v oblasti stavebníctva, médií a najnovšie aj prevádzku na spracovanie zeleniny.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom