Vážna nehoda v Bratislave. Bývalá miss zrazila na prechode dievča, to na mieste zomrelo

Zdieľať
Daniela Kralevich spôsobila smrteľnú nehodu
Daniela Kralevich spôsobila smrteľnú nehodu Foto: archív D. Kralevich, repro foto TV JOJ

Nehoda, ktorá sa nemusela stať. V pondelok obletela Slovenskom správa, že v Bratislave vyhasol mladý život. Iba 18 – ročná chodkyňa podľahla zraneniam po autonehode, kedy ju mala zraziť vodička na terénnom vozidle Land Rover. Všetko sa odohralo na priechode pre chodcov. Ešte šokujúcejšou správou je to, že za volantom vozidla sedela bývalá finalistka Miss Universe roku 2003 Daniela Kralevich. 

Informácie o nehode prebrali všetky slovenské médiá, no nikto netušil, kto bol vodičkou luxusného auta šedej farby. Až dnes vyšlo na povrch, že ide o bývalú missku, modelku a podnikateľku Kralevich. Tá mala byť za volantom a vedľa nej sedela aj jej matka. Obe po tragickej autonehode odviezli do nemocnice. Kralevich sa okamžite stiahla zo sociálnycj sietí a podľa svedkov bola po autonehode s fatálnymi následkami v šoku. Aj z tohto dôvodu skončila v opatere lekárov. Život mladej chodkyni však už nič nevráti. „Podľa doterajších informácií viedla 35-ročná vodička osobné motorové vozidlo značky Range Rover po uvedenej ulici, kde na jednom z riadne označených priechodov pre chodcov došlo k zrážke uvedeného vozidla s 18-ročnou chodkyňou,“ povedala v stanovisku hovorkyňa krajského Policajného zboru v Bratislave Veronika Slamková.

Podľa medializovaných informácií pritom na mieste nehody nebola brdzná dráha a mladú dievčinu odhodilo takmer 20 metrov. Či sa Kralevich nevenovala dostatočne riadeniu motorového vozidla, alebo išlo o zhodu nešťastných okolností, ukáže až policajné vyšetrovanie. „Požitie alkoholických nápojov vykonaná dychová skúška u vodičky nepreukázala. Ďalšie okolnosti tejto dopravnej nehody sú predmetom vyšetrovania,“ doplnila ešte hovorkyňa polície. Misska sa pritom nepreslávila svojim predvádzaním na móle, ale aj škandálmi. Minulý rok sa napríklad prevalilo, že nehnuteľnosť, ktorá bola v katastri zapísaná na firmu Kralevich, má všetky znaky čiernej stavby. Pred niekoľkými rokmi sa zasa na inej stavbe, ktorá bola tiež písaná na exmissku, zabil jeden z robotníkov. Čo sa udialo v osudný pondelok sa teda zrejme dozvieme až o niekoľko týždňov. Isté však je, že Kralevich si s najväčšou pravdepodobnosťou tak skoro za volant nesadne.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom