Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

VIEME PRVÍ! Známy Slovák rok po narodení dcérky: Druhé dieťa s krásnou modelkou

Známy slovenský fotograf bude onedlho dvojnásobným otcom
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: Facebook Ľubo Šiška
reklama:
reklama:

Ondelho bude dvojnásobným otcom. Známy slovenský fotograf Ľubo Šiška, ktorý už niekoľko rokov žije na Islande má so svojou manželkou, modelkou Denisou Šiškovou dcérku Atlas. Tá sa narodila v októbri minulého roka a ani nie rok od pôrodu je kráska druhýkrát tehotná.

Ako sa NAJKY dozvedeli, Šiška so svojou ženou očakávajú druhý prírastok do rodiny. K dcérke Atlas tak pribudne čoskoro súrodenec, ktorý by sa mal narodiť na jar budúceho roka. Ako teda prežíva všetko teraz, keď je jeho žena tehotná druhýkrát? „Áno, veľmi sa tešíme z očakávania ďalšieho prírastku do rodiny. Nevieme sa dočkať na štvrtú šišku,“ povedal pre NAJKY Šiška. Zvolia si aj tentoraz rovnaký spôsob pôrodu, alebo dvojica uprednostní radšej klasické pôrodné oddelenie? „Ak bude všetko zdravotne v poriadku, radi by sme druhý pôrod absolvovali prirodzenou cestou vo vode,“ dodal ešte fotograf.

Rodina Ľuba Šišku sa čoskoro rozrastie
Foto: archív Ľubo Šiška

Prvý pôrod známej modelky pritom nebol žiadna idylka a dvojica si počas neho zažila poriadne krušné chvíle. Dvojica sa totiž rozhodla pre pôrôd do vody a počas neho nastali komplikácie. O svojom najšťastnejšom dni v živote porozprával vtedy aj samotný fotograf. „Nič horšie som nezažil. Bol to najhorší moment v mojom živote. Anjelik sa nám narodil bez známok života, pulzu, dychu. Nastali chvíle totálneho zúfalstva, beznádeje, neskutočnej bolesti, ťažoby, pri ktorej sme sa nezmohli na nič iné ako na prosebné náreky,“ povedal pred rokom Šiška. Obom rodičom aj budúcej dcérke Atlas srdečne blahoželáme.

Rodina Ľuba Šišku sa čoskoro rozrastie
Foto: archív Ľubo Šiška
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor stefansperkaDátum 27. septembra 2019
reklama:
reklama:
reklama: