Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Viete, čím sa muži riadia pri výbere svojej partnerky? Vraj podľa ich nôh! O ženách totiž vypovedajú veľa

nohy
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
nohy youtube.com
reklama:
reklama:

Vedeli ste, že môže váš vzhľad vypovedať niečo o vašej povahe? V skutočnosti to vedeli už starovekí Gréci.

Táto typológia vychádza z tvaru nôh, ktoré žena má. Ide o to, že nohy vraj o žene vypovedia viac, než sama možno tuší. Dokážu poukázať na jej charakterové črty, slabé i silné stránky. Čo viac, muži majú na toto akýsi „radar“. Podvedome si všímajú týchto rysov a na základe toho si vyberajú svoju budúcu partnerku. Počuli ste už o tom?

nohy
nohyyoutube.com

Typ A

Nohy sú viacmenej jednotné, teda až po lýtka sú prakticky rovnomerné. Menší voľný priestor sa nachádza iba v oblasti medzi členkami. Všeobecne sa hovorí, že čím je tento priestor menší, tým vášnivejšia dokáže žena byť. Tieto ženy spravidla priťahujú muža svojou ženskosťou! V skutočnosti ide však o hanblivé a submisívne ženy, ktoré preferujú dominantného partnera. Ženy tohto typu by vždy mali mať na pamäti, že by mali byť viac iniciatívnejšie a celkovo aktívne. Inak by sa s nimi mohli muži začať rýchlo nudiť.

Typ B

Narozdiel od typu A sa typu B dotýkajú nohy iba v jedinom bode a to sú členky. O ženách tohto typu sa hovorí, že sú odvážne, odhodlané, milujúce dobrodružstvo, pri ktorom môžu zbierať nové a nové skúsenosti. Tieto ženy by si však mali dávať pozor na to, že aj toto môže muža odradiť, či vydesiť. Buďte tak opatrné so svojou vášňou.

Typ C

Tento typ žien má stehná tesne pri sebe, avšak ich kolená a členky sa nedotýkajú. Tieto ženy sú spravidla romantické a nežné. Muži však vedia, že keď im dajú trochu priestoru a slobody, môžu sa tieto ženy jednoducho premeniť v divokú dračicu plnú sexappealu!

Typ D

U tohto typu sa dotýkajú nohy ako v kolenách, lýtkach, tak členkoch. Spravidla ide o najrozšírenejší typ postavy. U týchto žien prevažuje ich prirodzenosť. Nutné dodať, že ako v živote, tak aj v posteli. Tieto ženy však nemajú v obľube zmeny, preferujú to, čo je osvedčené a to, čo už dôverne poznajú. Muži sú si však vedomí faktu, že ak dajú týmto ženám impulz, sú ochotné skúšať aj nové veci. Z tohto a mnohých ďalších dôvodov sú tak tieto ženy pre mužov cennými partnerkami.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 18. októbra 2021
reklama:
reklama:
reklama: