Viete, čo o vás prezradia vaše pery?

Zdieľať
pery
pery youtube.com

Hovorí sa, že charakter ženy je nepredvídateľný, premenlivý a niekedy aj nepochopiteľný. Nie je to, ale celkom pravda! Existuje spôsob, ktorým zistíte, s akým typom ženy máte do činenia. Ženské pery aj bez slov dokážu o žene prezradiť veľa, stačí, keď sa pozriete na nasledujúce obrázky a vyberiete si ten, ktorý najviac pripomína tvar vašich pier.

pery
pery youtube.com

1. Dobrodružstvo

Ste koketná a zvodná žena. Okrem toho, život bez dobrodružstva si ani neviete predstaviť. Často sa stáva, že jednáte nerozvážne, ale vždy sa vám podarí dať veci späť do poriadku. Vaši priatelia vedia, že sa s vami nikdy nebudú nudiť!

2. Nenapraviteľný optimista

Nie ste len optimistkou, ste jej absolútnym stelesnením. Pozeráte sa na svet cez dobro a v akejkoľvek situácii sa snažíte nájsť to najlepšie. Niekedy sa stane, že sa v ľuďoch pomýlite, ale nie ste zvyknuté na hádky. Rýchlo dokážete na nezhody zabudnúť a všetko napraviť. Nejazdite z tejto cesty!

3. Najlepšia priateľka

Ste veľmi atraktívna a očarujúce žena. Ľudia jednoducho nevedia odolať vášmu šarmu a radi s vami vedú dlhé konverzácie. Vďaka tomu máte mnoho priateľov a známych. Veľa hovoríte a nikdy neodmietnete spoznať nových ľudí. Ste zdrojom pozitívnej energie a rada ju aplikujete aj na ostatných. Nezabúdajte niekedy si nechať niečo aj pre seba.

4. Ambiciózna karieristka

Máte tú najsilnejšiu vôľu a charakter. Okrem toho, ste mimoriadne ambiciózne a neustále sa snažíte dobývať nové ciele. Chcete mať všetko najlepšie. Úsilie nie je zlé, ale všetko má svoju cenu. Nemusíte ísť cez mŕtvoly, len aby ste dosiahli svoj cieľ.

5. Intelektuálka

Ste bystrá a máte logické myslenie. Vaša myseľ je flexibilná, rýchla a pragmatická. Je ťažké nájsť lepšiu priateľku, ako ste vy. Vaše zámery sú vždy čisté a úprimné.

6. Túži po láske

V láske vidíte zmysel života. Keď ste zamilovaná, chcete, aby o tom vedeli všetci a láskou nešetríte ani vaše okolie. Niekedy sa ale stane, že sa bojíte samoty, ale aj v prípade vzťahu máte obavy, že vám váš partner môže skôr či neskôr vážne ublížiť.

7. Sebeckosť

Žijete pre seba a svoje potešenie, ale to z vás nerobí okamžite zlého človeka. Viete, čo je to milovať a starať sa o druhých, ale ani vlastnú pohodu neberiete na ľahkú váhu. Máte rada maličkosti, pretože viete váš život zharmonizovať a uviesť na správnu cestu. Niekedy máte vo svojich pocitoch hokej a práve preto je pre vás veľmi dôležité, aby ste boli v harmónii.

8. Ideálna žena

Ste oddaná a najdôležitejšou vecou je pre vás vaša rodina. Staráte sa o všetkých a všetko. Žijete pre ostatných a ste pripravené obetovať sa kedykoľvek, len aby ste pomohli druhým. Svojim blízkym prinášate do života radosť, milujú vás a to vás robí šťastnou.

9. Hviezda

Ste rada centrom pozornosti. Pokiaľ sa niekde objavíte, všetky oči musia byť otočené vašim smerom. Sledujete módu, máte rada nové kúsky oblečenia, žiarivý make-up a neprehliadnuteľný účes. Ste skutočnou hviezdou!

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom