Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Víťazom desiatej série drsnej reality šou sa stal Dominik Porubský.

Foto: TV Markíza
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: TV Markíza Foto: TV Markíza
reklama:
reklama:

Dominik je kráľom Farmy X. Podelí sa s Milanom o výhru?

Foto: TV Markíza
Foto: TV Markíza

Víťazom desiatej série drsnej reality šou sa stal Dominik Porubský.

Po dlhých štrnástich týždňoch dospela Farma s poradovým číslom desať do veľkolepého finále, ktoré malo po prvý raz v histórii projektu až trojnásobné obsadenie. Do farmárskej arény proti sebe nastúpili Peter Harezník, Dominik Porubský a Milan Vysokai.

Foto: TV Markíza
Foto: TV Markíza

Trojica najzdatnejších bojovníkov, ktorí zvládli všetky úskalia drsnej reality šou, sa stretla v záverečnom dueli a ten určil nového kráľa Farmy! Titul a šek na rozprávkovú sumu 75 000 eur nakoniec po tuhom boji pred zrakmi ostatných farmárov z desiatej série získal Dominik Porubský.

Chlapov poriadne preverila už prvá disciplína. Každý z nich mal pred sebou drevenú bedňu, ktorú mal prepíliť, aby sa dopracoval k sekere určenej na ľad. Následne ho mali rozbiť a vytiahnuť z neho drevenú rybičku. Napriek tomu, že Milan pílil ako drak, prvú disciplínu nakoniec vyhral Dominik a získal prvý bod.

Druhou disciplínou bolo najneobľúbenejšie hákovanie. Muži si vyžrebovali dvojice, prvou boli Dominik a Peter. Vyhral Dominik.

Druhou dvojicou bol Peter a Milan. Ich zápas bol dlhší a napínavejší. Raz to vyzeralo na Petra, potom na Milana. Napokon vyhral Milan, ktorý sa mal po tomto vyčerpávajúcom boji postaviť proti Dominikovi. Zrejme bolo jasné, že je odsúdený na neúspech. Po pár sekundách skutočne vyhral sympatický mladík a Dominik získal druhý bod.

Na rad potom prišli SMS hlasy od divákov, ktorí mohli už počas dňa hlasovať za svojho favorita. Vďaka nim získal jeden bod Dominik Porubský a tým pádom sa stal víťazom Farmy.

Foto: TV Markíza
Foto: TV Markíza

Dodrží slovo a podelí sa s Milanom o výhru? Sledujte jeho prvé slová:

KLIKNI pre zobrazenie videa na stránke markíza.sk

ZDROJ: Text + Foto markiza.sk

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 8. decembra 2018
reklama:
reklama:
reklama: