Vittekovci po 5 rokoch súdnych ťahaníc: ROZVOD!

Zdieľať
Vittekovci sú rozvedení
Vittekovci sú rozvedení Foto: SITA, Instagram Patrícia Vittek

Definitívna bodka za manželstvom. Slovenskí Beckhamovci, ako ich médiá nazývali sú minulosťou. 7 rokov potom, ako sa prevalila nevera futbalistu Róberta Vitteka prišiel koniec. Súd rozviedol jeho mnaželstvo so speváčkou a podnikateľkou Patríciou. Nekonečné ťahanice, ktoré roky dvojica zažívala na súde sa skončili a aj oficiálne sú obaja voľní. 

Napriek tomu, že Vittekovci nežijú v spoločnej domácnosti od roku 2013, doteraz ich súd nerozviedol. Všetko navyše prebehlo v tajnosti a dva mesiace nikto netušil, že súd rozviedol 15 ročné manželstvo. „6.6.2020 som sa po “15” rokoch manželstva “8” rokoch novinárskeho záujmu a 5 rokoch súdnych procesov stala právoplatne slobodnou. to slovo ešte aj dnes vyslovujem s rešpektom a veľmi opatrne. Možno som dokonca od neho akosi naivne tuším očakávala aj viac vzrušenia, nového hlbokého nádychu, či dokonca vízie so svetlom budúcnosti,“ napísala Vitteková na Instagram. Manželstvo prominentnej dvojice sa pritom rozpadlo pre neveru futbalistu, ktorého médiá načapali v Turecku, ako si užíva s moderátorkou Jojky Alexandrou Orviskou.

Odvtedy obaja zapĺňali stránky bulvárnych novín svojimi príbehmi, vojnou o majetok, neskôr uzmierenie, aby sa všetko skončilo pred viac ako 2 mesiacmi na jednom z bratislavských súdov. Futbalista zatiaľ o rozvode mlčí, to speváčka je o čosi zdieľnejšia a všetko vyrozprávala svojim followerom cez sociálnu sieť. „Skutočne ma nenapadá, ako by som to vedela slovami lepšia opísať. Prirovnámm to najskôr a čisto hypoteticky ku sobášu. Tak očakávanému veľkemu dňu, keď každý hlavne naša ženská zvedavosť verí v tú nadpozemskú silu zväzku, ktorá má nastať jedným dňom a jediným čarovným prsteňom. Nech nezabudnem, ešte slávnostným podpisom a sľubom navždy. No a ráno jediný stav, ktorý poväčšine príde zaručene, je vlastne buď opica, alebo ďalší stres, kam a komu ešte dať rozniesť koláče, čítanie gratulácií, prípadne obvolávanie hostí, či sa všetci bavili a chutilo im. Neviem, možno sa mýlim a bolo to tak iba u mňa, keďže som na svadobnej ceste ešte nikdy nebola,“ neodpustila si podpichnutie svojho už exmanžela Patrícia.

A tak ako ona, aj jej bývalý muž sú už v iných partnerských zväzkoch, avšak až teraz si môžu obaja do kolonky „stav“ napísať rozvedený. „Sama za seba viem s istotou povedať, že aj u mňa to bol moment, ktorý navždy všetko zmenil a ja som sa mu ako mama odovzdala v plnom rozsahu, bez potreby a možnosti odvolania. Možno práve preto mi slovo, o ktorom píšem, akosi stále nedochádza. Aj keď som si ho predstavovala v duchu po tom všetkom, čo sa dialo skoro denne. Dokonca som sa za ten stav pomysleného vnútorného oslobodenia modlila,“ napísala ešte Vitteková. Snáď už obaja nájdu pokoj a po ich rozvode bude v rodine Vittekovcov pokoj zbraniam a nebudú naďalej plniť stránky novín nezmyselnými vojnami, či útokmi jeden na druhého.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom