Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Vladimír Putin je vraj chorý a využíva dvojníkov. Toto ho prezradilo

Putin
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Putin youtube.com
reklama:
reklama:

To, že viacerí vodcovia majú svojich dvojníkov na reprezentatívne účely, vieme už dávno. Novo sa však údajne zistilo, že ruský prezident Vladimír Putin (70) má dokonca až troch. Čo ich prezradilo?

Šéf ukrajinskej rozviedky Kyrylo Budanov (36) tvrdí, že ruský prezident a jeden z najvplyvnejších mužov sveta Vladimír Putin má v zastúpení troch dvojníkov, ktorí ho reprezentujú.

Podľa jeho slov majú dvojníci za sebou niekoľko plastických operácií, aby vyzerali dôveryhodne a ako verná kópia prezidenta. Budanov je sám považovaný za verejného nepriateľa Ruska a jeho dohady vznikli na základe údajných zdravotných problémov Putina.

Na záberoch údajne nevystupuje prezident Ruska sám. Reprezentovať ho majú až traja dvojníci. Tvrdí ukrajinský major.

Budany tvrdí, že v minulosti už odhalili jeho dvojníkov. Zastupovali ho vraj pri „mimoriadnych príležitostiach“, ale teraz je to „bežná prax“.

„Vieme konkrétne o troch ľuďoch, ktorí sa stále objavujú, ale koľko ich je, nevieme,“ hovorí. „Jedna vec, ktorá ich prezrádza, je ich výška. Je to vidieť na videách a obrázkoch. Tiež gestikulácia, reč tela a ušné lalôčiky, pretože sú jedinečné pre každého človeka.“ Podľa ukrajinského majora ide o trik na zakrytie zdravotných problémov ruského vodcu, ktorými vraj trpí už nejaký čas.

Budanov je bývalý pracovník špeciálnych síl, ktorý bol pred dvoma rokmi menovaný za šéfa vojenskej rozviedky. Ruské médiá ho často spájajú s tajnými operáciami na Kryme.

Fakt, že ide o dvojníka ruského prezidenta, má prezrádzať najmä výška.

Mladý generál patrí k mužom, ktorých Rusko obvinilo z výbuchu mosta na Krym, ktorý je kľúčovou zásobovacou trasou pre Putinove sily na juhu Ukrajiny. Preto mu vraj patrí prvenstvo v najviac nenávidených ľuďoch Ruska.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 6. novembra 2022
reklama:
reklama:
reklama: