Vo veku 19 rokov zomrel vnuk tohto legendárneho hollywoodskeho herca

Zdieľať
Vo veku 19 rokov zomrel vnuk tohto legendárneho hollywoodskeho herca
Drena De Niro so svojim synom Leandrom De Nirom Foto: www.instagram.com

Leandro De Niro Rodriguez bol nájdený mŕtvy vo svojom byte v Manhattane. Mladík bol vnukom známeho hollywoodskeho herca Roberta De Nira. Polícia má podozrenie na možné predávkovanie.

Robert De Niro len nedávno oslávil príchod svojho siedmeho dieťaťa a v súčasnosti mu jeho radosť skalila smutná správa. Zomrel jeho 19-ročný vnuk, Leandro De Niro Rodriguez, ktorý bol synom najstaršej hercovej adoptívnej dcéry Dreny De Niro.

Srdcervúce vyznanie De Nirovej dcéry

Bezvládne telo tínedžera našiel jeho kamarát v nedeľu popoludní sedieť na stoličke v byte vo Financial District s bielou práškovou substanciou a drogovým príslušenstvom, uviedli zdroje. Jeho mama oznámila správu o jeho smrti v srdcervúcim vyhlásení na Instagrame v pondelok ráno: „Môj krásny sladký anjel. Od chvíle, keď som ťa zacítila v bruchu, som ťa milovala viac, než sa dá popísať slovami. Bol si mojou radosťou, mojím srdcom a všetkým, čo kedy bolo v mojom živote čisté a skutočné. Priala by som si byť teraz s tebou,“ napísala dcéra hollywoodskeho herca.

Som hlboko zarmútený smrťou môjho milovaného vnuka Lea,“ uviedol Robert De Niro vo vyhlásení prostredníctvom svojho zástupcu.

Leandro De Niro Rodriguez bol režisérom, začínajúcou hviezdou a nádejným talentom. V roku 2018 sa objavil vo filme Zrodila sa hviezda po boku Bradleyho Coopera a Lady GaGy.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom