Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Vo viacerých okresoch sa plošne zatvárajú školy! Je medzi nimi aj váš okres?

Deje_sa_.jpg
Foto: Grafika NAJKY.sk
reklama:
reklama:

BRATISLAVA 1. decembra (SITA) – Regionálne úrady verejného zdravotníctva po celom Slovensku v jednotlivých okresoch pristupujú k zatváraniu jednotlivých škôl, v ktorých sa šíri nákaza koronavírusu. V tlačovej správe o tom informovala hovorkyňa Úradu verejného zdravotníctva SR (ÚVZ SR) Daša Račková.

K plošnému zatvoreniu škôl zatiaľ vo svojej územnej pôsobnosti pristúpili regionálne úrady verejného zdravotníctva v okresoch Rožňava, Vranov nad Topľou, Lučenec, Dolný Kubín, Banská Bystrica, Trnava, Rimavská Sobota, Senica, Galanta, Čadca, Bratislava a Prievidza. „Hygienici v Rožňave a vo Vranove nad Topľou po zhodnotení situácie k tomuto kroku pristúpili od pondelka 29. novembra, v Lučenci a v Dolnom Kubíne pristúpili k uzatvoreniu škôl vo svojej územnej pôsobnosti od 30. novembra,“ uvádza Račková.

Od dnešného dňa boli zatvorené školy v okresoch Banská Bystrica, Trnava, Rimavská Sobota a Senica, Galanta a Čadca pristúpi k ich zatvoreniu od štvrtka 2. decembra. Okresy Bratislava a Prievidza sa k nim pridajú od pondelka 6. decembra.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor yamamiDátum 1. decembra 2021
reklama:
reklama:
reklama: