Vojna modeliek pokračuje: Krainová opäť totálne zotrela Verešovú

Zdieľať
Krainová nemá s Verešovou najlepšie vzťahy

Kamarátky z nich nikdy nebudú. Keď sa povie meno Simona Krainová a pridá sa k nemu aj Andrea Verešová všetci vedia, že tieto dve sa rozhodne nemusia. Ich nevraživosť sa už niekoľkokrát na verejnosti ukázala v plnej paráde, no potom vždy prišlo dlhšie obdobie ticha. Opäť sa však hlási o slovo staršia z dvojice, ktorá si nedávno do svojej slovenskej kolegyne kopla. Reakcia Verešovej zatiaľ neprišla, no je dosť možné, že sa tak stane v najbližších dňoch. Obe si totiž nikdy neostali nič dlžné…

Tentoraz si Krainová zobrala na paškál vzdelanie Verešovej, ktorá vyštudovala právo. Česká modelka totiž získala úlohu v seriáli Ordinácia v ružovej záhrade, ktorý je v Čechách aj po desaťročí stále obrovským hitom. A práve Krainová bude novou posilou medzi ostrieľanými hercami. Zahrá si dokonca právničku a práve pri tejto príležitosti zotrela svoju sokyňu Verešovú ako nikdy predtým. „Konečne sa budem cítiť ako Andrea, ale nemusela som kvôli tomu chodiť do školy,“ zasmiala sa Krainová, keď sa jej na novú úlohu pýtali.

V prípade oboch „kamošiek“ je pritom jasné, ako ironicky to Krainová myslela, keďže Verešová sa nikdy právom neživila. Nejde navyše o prvý spor sexy modeliek. Už v minulosti sa dôvodom ich nevraživosti stala spolupráca so slovenskou módnou návrhárkou Janou Pištejovou. Keďže jej dvornou modelkou bola práve Verešová, tá zrejme nedokázala prekusnúť, že si na jednu z prehliadok dohodla Krainovú a oheň bol na streche. A zdá sa, že sa ho nepodarilo uhasiť ani času, ktorý odvtedy pretiekol.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom