Vracia sa obľúbený seriál Ženy z rodu Gilmorovcov!

Zdieľať
20060420_213710_ny128.jpg
SITA/AP

Siedma séria populárneho seriálu skončila s množstvom nezodpovedaných otázok.

Vydá sa Lorelai za Luka? Aká bude kariéry Rory? Vráti sa k Loganovi, Jessovi, Deanovi alebo si nájde niekoho nového? Na tieto a iné otázky možno po rokoch dostaneme odpoveď.

Televízny seriál sa vysielal v rokoch 2000 až 2007. Teraz sa chystá jeho pokračovanie. Podľa Tv Line a The Hollywood Reporter seriál by mohol byť oživený na Netflixe. Hovorí sa o limitovanej sérii, ktorá by mala pozostávať zo štyroch častí, pričom jeden diel by mal trvať 90 minút.

Prebiehajú údajne rokovania s autorkou Amy Sherman-Palladino a s producentom Danielom Palladino, ktorí sú zároveň manželmi. Vyzerá to tak, že v obnovených častiach bude hrať Lauren Graham (Lorelai Gilmore), Alexis Bledel (Rory Gilmore), Kelly Bishop (Emily Gilmore) a Scott Patterson (Luke Danes). Nespomína sa však Melissa McCarthy (Sookie St. James), ktorej sláva od natáčania Žien z rodu Gilmorovcov rapídne stúpla.

Hovorca Netflixu tieto informácie odmietol komentovať. Lauren Graham, predstaviteľka Lorelai, sa vyjadrila na internete, že túto informáciu nemôže potvrdiť, ale ani vyvrátiť.

Zároveň je otázne, čo urobia s postavou Richarda Gilmora. Jeho predstaviteľ Edward Herrmann zomrel vo veku sedemdesiatjeden rokov 31. decembra 2014.

Reakcie divákov a celebrít nenechali na seba dlho čakať. Moderátorka a komička Ellen DeGeneres sa už nevie dočkať nových častí.   :-D

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Podobné články