Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Všetko, čo potrebujete vedieť o Pokémon GO v deviatich minútach.

Maxresdefault 1.jpg
7
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: youtu.be
reklama:
reklama:

Aj vy ste tak trochu zmätený z najnovšieho fenoménu s názvom Pokémon Go? Keďže to vyzerá tak, že takmer celý svet je touto hrou posadnutý, našli sme video, ktoré dostane do obrazu aj vás.

Keď začnete hrať Pokémon Go, dostane na výber troch Pokémonov a vašim cieľom bude chytitť ich. Vybrať si môžete Bulbasaura, Sqirtlea a Charmandera. Avšak, tiež si môžete vybrať Pikachua – stačí, ak odídete od týchto troch Pokémonov štyrikrát a potom sa vám zjaví Pikachu.

Horizon33_2016 7 19_15 15 55.jpg
youtu.beFoto: youtu.be

Ako hádžete pokéloptou? Je to jednoduché. Jednoducho prejdete prstom po obrazovke a „zamierite“ na nájdeného Pokémona.

Horizon33_2016 7 19_15 26 14.jpg
youtu.beFoto: youtu.be

Ak máte problém s tým, že hra „mrzne“, nič sa nedá robiť. Stále sú v nej bugy. Myslite na to, že je to ešte stále novinka a všetky muchy ešte nie sú vychytané. Preto by ste si mali hru vždy updateovať.

Majte vždy nabitú batériu na smartfóne, prípadne so sebou noste powerbanky. Určite sa nechcete pri love na Snorlaxxa ocitnúť kdesi uprostred lesa s vybitým mobilom.

Horizon33_2016 7 19_15 26 41.jpg
youtu.beFoto: youtu.be

Pokémoni majú rôznu silu. Tí, ktorí sú označení oranžovou a červenou sú na chytenie nároční.

Pri chytaní sa okolo Pokémonov vytvoria kruhy ako na terči, najviac bodov získate, keď trafíte ten najmenší zelený kruh.

Horizon33_2016 7 19_15 28 2.jpg
youtu.beFoto: youtu.be

Ak chcete chytiť čo najviac Pokémonov v najkratšom čase, choďte na lov na bicykli. Nechoďte však príliš rýchlo, aby ste neohrozovali zdravie seba a iných ľudí.

Horizon33_2016 7 19_15 27 29.jpg
youtu.beFoto: youtu.be

Vašich Pokémonov môžete trénovať a zúčastňovať sa s nimi súbojov. Po každom vyhratom či prehratom súboji však nezabudnite svojmu Pokémonovi dopriať niečo na zotavenie.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 19. júla 2016Zdroj youtu.be © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: