Vtrhla do domu a vrieskala vyhrážky! Agresívnu ženu zadržala polícia

Zdieľať
Kolaz najky agresivna zena.jpg
Foto: Polícia Slovenskej republiky, GettyImages

Dramatická situácia v Bardejove, keď 27-ročná žena vytrhla bezpečnostnú kameru, vykopla dvere a vyhrážala sa obyvateľom rodinného domu. Čo spôsobilo tento strašný incident?

Z trestného činu nebezpečného vyhrážania sa obvinila polícia 27-ročnú ženu z Bardejova. Ako informovala prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, žena sa skutku mala dopustiť v nedeľu 17. septembra v Bardejove, v časti Dlhá Lúka, keď prišla ku vchodovým dverám jedného z domov a zo steny nad dverami vytrhla bezpečnostnú kameru.

Nohou potom vykopla spodnú časť dverí a cez otvor vošla do chodby rodinného domu. „Začala búchať na dvere a vulgárne nadávať osobám, ktoré tam bývajú. Vyhrážala sa im podrezaním a rozstrieľaním,“ konkretizovala Ligdayová.

Privolaná policajná hliadka ženu zadržala, obmedzila na osobnej slobode a umiestnila do cely policajného zaistenia. Po vykonaní procesných úkonov jej polícia vzniesla obvinenie. V prípade preukázania viny hrozí žene trest odňatia slobody na šesť mesiacov až na tri roky. „Na obvinenú bol spracovaný podnet na vydanie návrhu na jej väzobné stíhanie,“ dodala policajná hovorkyňa.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom