Vyberte si jeden vianočný stromček a prečítajte si, čo o vás váš výber prezrádza

Zdieľať
vianočné stromčeky
vianočné stromčeky youtube.com

Niektorí ľudia sa tešia na zdobenie vianočného stromčeka týždne pred Vianocami. Iní čakajú na Štedrý deň, aby zavesili prvé ozdoby a rozsvietili svetielka. Vianoce prežívame v každej domácnosti inak. Vianočné stromčeky sú rovnako výnimočné ako členovia domácnosti. A o tých, ktorí ich zdobia, môžu veľa prezradiť.

Pozrite sa na obrázok a vyberte si stromček, ktorý najviac upúta vašu pozornosť.

vianočné stromčeky
vianočné stromčeky youtube.com

1 stromček

Ste sebavedomý a vytrvalo cieľavedomý človek. Prikladáte veľký význam tomu, ako vyzeráte a ako vás vnímajú ostatní. Niekedy stojí za to toho nechať a sústrediť sa na to, čo je skutočne dôležité.

2 stromček

Ak vás tento stromček plný darčekov ako prvý upútal, znamená to, že ste niekto, kto môže zmeniť svet k lepšiemu. Aj malé činy, ktoré podniknete, ovplyvňujú verejné blaho. Zvyčajne sa správate podľa svojho a nikdy nesledujete dav. Ale nenechajte žiarlivosť prevziať vaše činy.

3 stromček

Harmónia a mier, to si vážite najviac. Ste extrémne empatický, viete byť prostredníkom. Nezabudnite nájsť strednú cestu, musíte sa tiež postarať o svoje potreby.

4 stromček

Hľadáte kreatívne riešenie, ste múdri a vynaliezaví. Vďaka tomu sa vám v profesnej oblasti darí skvele. Zraniť sa ale v súkromnom živote je veľmi ľahké. Otvorené srdce a veľká citlivosť sa môže ukázať ako problém.

5 stromček

Neustále kontrolujete, plánujete a radi si rozširujete svoje znalosti. Vďaka tomu máte vždy čo zaujímavé povedať a vaši priatelia si vašu spoločnosť iba užívajú. Prírodný vianočný stromček je známkou toho, že sa zameriavate na minimalizmus.

6 stromček

Máte skvelý zmysel pre humor a vidíte pohár napoly plný. Sprevádza vás nadšenie, ktorým nakazíte ostatných. Na jednej veci však treba zapracovať, snažte sa ovládať svoje impulzívne reakcie.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom