Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Vyberte si jeden vianočný stromček a zistite, čo o vás váš výber prezrádza

vianočné stromčeky
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
vianočné stromčeky youtube.com
reklama:
reklama:

Niektorí ľudia sa tešia na zdobenie vianočného stromčeka týždne pred Vianocami. Iní čakajú na Štedrý deň, aby zavesili prvé ozdoby a rozsvietili svetielka. Vianoce prežívame v každej domácnosti inak. Vianočné stromčeky sú rovnako výnimočné ako členovia domácnosti. A o tých, ktorí ich zdobia, môžu veľa prezradiť. Pozrite sa na obrázok a bez rozboru vyberte strom, ktorý najviac upúta vašu pozornosť.

vianočné stromčeky
vianočné stromčekyyoutube.com

1 stromček

Ste sebavedomý a vytrvalo cieľavedomý človek. Prikladáte veľký význam tomu, ako vyzeráte a ako vás vnímajú ostatní. Niekedy stojí za to toho nechať a sústrediť sa na to, čo je skutočne dôležité.

2 stromček

Ak vás tento stromček plný darčekov ako prvý upútal, znamená to, že ste niekto, kto môže zmeniť svet k lepšiemu. Aj malé činy, ktoré podniknete, ovplyvňujú verejné blaho. Zvyčajne sa správate podľa svojho a nikdy nesledujete dav. Ale nenechajte žiarlivosti prevziať vaše činy.

3 stromček

Harmónia a mier – to si vážite najviac. Ste extrémne empatický, viete byť prostredníkom. Nezabudnite nájsť strednú cestu, musíte sa tiež postarať o svoje potreby.

4 stromček

Hľadáte kreatívne riešenie, ste múdri a vynaliezaví. Vďaka tomu sa vám v profesnej oblasti darí skvele. Zraniť sa ale v súkromnom živote je veľmi ľahké. Otvorené srdce a veľká citlivosť sa môže ukázať ako problém.

5 stromček

Neustále kontrolujete, plánujete a radi si rozširujete svoje znalosti. Vďaka tomu máte vždy čo zaujímavé povedať a vaši priatelia si vašu spoločnosť iba užívajú. Prírodný vianočný stromček je známkou toho, že sa zameriavate na minimalizmus.

6 stromček

Máte skvelý zmysel pre humor a vidíte pohár napoly plný. Sprevádza vás nadšenie, ktorým nakazíte ostatných. Na jednej veci však treba zapracovať – snažte sa ovládať svoje impulzívne reakcie.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 13. novembra 2022
reklama:
reklama:
reklama: