Vyberte si šaty a tie vám povedia niečo dôležité o vašej ženskosti

Zdieľať
šaty
šaty youtube.com

Existujú milióny rozprávkových šiat, s kvetinami, s rôznou štruktúrou a vzormi, ale každý má svoj vlastný ideál. Všetko závisí od individuality žien – niektoré sú zmyselné, iné skôr zdržanlivé, nepredvídateľné, elegantné aj jednoduché. Závisí to hlavne na udalosti alebo príležitosti, na ktorú si ich obliekate. Každá žena má svoj vlastný štýl, ale väčšina z nich má vo svojom šatníku obvykle dva alebo tri obľúbené kúsky. Vyberte si šaty a my vám povieme, čo ste pravdepodobne nevedeli!

šaty
šaty youtube.com

1. Rafinovaná a noblesná

Váš štýl vás odlišuje od iných, ste štýlová a veľmi ženská. Ste komplikovaná a noblesná. Viete vyzerať úžasne príťažlivo aj v športovom oblečení!
Často vás chvália, že máte dobrý vkus a žiadajú vás o radu. Veľmi dobre poznáte svoju cenu a všetko ste dosiahli sama. Hlboko vo vnútri ste žena so silným charakterom, ktorá niekedy dokonca riskuje, že zostane sama. Nikdy nebudete poddajnou ženou, ktorá všetko znáša zo strachu, že zostane sama.

2. Čestná a pracovitá

Ste krásna a očarujúca od prírody, ste verná sebe a svojim ideám. Vždy sa snažíte byť čestná a riadiť sa svojimi skúsenosťami a vedomosťami. Nemáte výnimočný štýl, nosíte to, v čom sa cítite pohodlne a voľne. Pravdepodobne je vo vašom živote aspoň niekoľko pánov, ktorí sa vám snažia ukradnúť srdce!

3. Záhadná

Ste tajomná žena, ktorá dokáže k sebe pritiahnuť každého muža. Ste zaujímavá, a preto mnohým nie ste ľahostajná! Dokážete očariť ľudí aj počas bežnej konverzácie. Neznášate rutinu alebo keď vám niekto hovorí, čo máte robiť. Pripadá vám zábavné, že sa vás ostatní snažia rozlúsknuť alebo keď si myslia, že sa im to podarilo. Nemáte veľa priateľov, ale tie čo máte, sú praví priatelia. Váš intelekt je pre mnohé organizácie a firmy skutočným prínosom.

4. Jemná a ženská

Tieto krásne šaty znamenajú, že vás charakterizuje nevinnosť a dobré srdce. Radi sa na veci a svet pozeráte zo svojho vlastného, zvláštneho uhla pohľadu. Jednou z vašich najrozvinutejších schopností je intuícia. Ste veľmi lojálny človek s veľkým srdcom, ale len málo ľudí dokáže oceniť tento dar.

5. Láskavá a bojazlivá

Ste človek, ktorý sa riadi svojim citom a vždy počúvate hlas svojho srdca. Niekedy o sebe pochybujete a bojíte sa urobiť chybu. Nebojte sa hľadať pravú lásku, pretože určite sa nájde niekto, kto uvidí vašu skutočnú hodnotu. Ste človek, ktorý miluje život.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom