Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Je tu Východniarka roka! Čo má spoločné s Lukášom Adamcom?

Logovychodniar a vychodniarka.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com

(PR) Je tu jedinečná príležitosť aj pre dievčatá a ženy na východnom Slovensku. Všetky majú možnosť prihlásiť sa do súťaže krásy. Začiatkom roka tak spravili muži v súťaži Východniar roka, teraz sú na rade dievčatá. Východniarka roka je súťažou krásy celého východu a môžeme povedať, že ide o súťaž veľmi podobnú súťažiam Miss. No rozdiel je v tom, že sa prihlásiť môžu naozaj všetky dievčatá a ženy.

Organizátori neudávajú žiadne hranice: nerozhoduje výška, miery ani vek. Prihlásiť sa môžu študentky, zamestnané, mamičky, jednoducho všetky východniarky. Jediná podmienka je trvalý pobyt na východnom Slovensku.

Castingy sa konajú od 16:00 do 18:00: 21.6.2016 v Hoteli Gloria Palac Košice 23.6.2016 v Hoteli Družba Michalovce 28.6.2016 v Penzióne Apropo Poprad  Na castingu sa dievčatá nemusia hanbiť, nebudú sa vyzliekať do plavok. Stačí prísť jemne nalíčená.

Castingy fb.jpg
Foto: www.imgur.com

„Chceme dať priestor dievčatám na celom východe, preto sme súťaž nazvali Východniarka roka. A keďže mužská časť mala veľký úspech, veríme, že východniarky takisto nesklamú. Cieľom súťaže je poukázať aj na pomoc tým, ktorí ju potrebujú. Preto všetkých čo participujú na súťaži vrátane finalistiek upriamujeme na pomoc detskej onkológii. Výťažok zo súťaže a z finálového večera poputuje na detské oddelenie onkológie a hematológie v Detskej fakultnej nemocnici v Košiciach,“ uviedla riaditeľka súťaže Katarína Katisher Titurusová.

Rozhodla sa založiť aj klub pre známe východniarky, ktorý okrem iného bude tiež podporovať detskú onkológiu.  Po castingoch čakajú na finalistky 3 sústredenia. Prvé je dobročinno-charitatívneho charakteru. Keďže súťaž podporuje Spoločnosť detskej onkológie v Košiciach, finalistky navštívia deti na oddelení a to spolu s Lukášom Adamcom. Druhé sústredenie bude zamerané na chuťové poháriky nielen finalistiek ale aj poroty a na treťom si užijú zábavu ale aj napätie v Paniq room.   Finále súťaže sa uskutoční 29.10.2016 v Košiciach. Víťazka získa dovolenku do Talianska, exkluzívnu kabelku Gucci od Luxury Vintage a celoročnú starostlivosť v salóne krásy Miriam a mnoho ďalších cien.

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 13. júna 2016