Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Z východu rovno na medzinárodnú súťaž

Spolocna brown.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com

BRATISLAVA 27. júla 2016 (N/PR) – Východné Slovensko sa môže pýšiť treťou najväčšou súťažou krásy na Slovensku. Na východe sa bude rozhodovať o najkrajšej východniarke.

Súťaž krásy východného Slovenska Východniarka roka 2016 už má svoje finalistky. Na desať dievčat z východu čakajú sústredenia aj s Lukášom Adamcom a nakoniec v jeseni veľké finále, na ktorom porota rozhodne o víťazke. „Naša víťazka – Východniarka roka 2016 postupuje na medzinárodnú súťaž krásy Miss strednej Európy s názvom Miss Alpe Adria 2017. Neviem o tom, že by z iných lokálnych súťaží postupovala víťazka na medzinárodnú súťaž, takže dievčatá majú o čo bojovať,“ doplnila riaditeľka súťaže Katarína Katisher Titurusová. Hlavu Východniarky roka 2016 bude zdobiť putovná korunka za niekoľko tisíc eur, ktorú do súťaže venovala majiteľka predajnej galérie ArtDiela Helena Vožňáková, známa aj ako Podnikateľka roka 2013.

Finalistky súťaže:

  1. Lucia Pravecová, 18 rokov, Košice
  2. Dominika Kantorová, 19 rokov, Olšovany
  3. Jana Tomková, 18 rokov, Michalovce
  4. Erika Stančíková, 26 rokov, Slivník
  5. Michaela Pospíšilová, 18 rokov, Poprad
  6. Silvia Vaľková, 35 rokov, Lemešany
  7. Michaela Stachová, 19 rokov, Košice
  8. Lenka Korinková, 25 rokov, Košice
  9. Martina Sklenárová, 19 rokov, Košice
  10. Claudia Chainsaw, 22 rokov, Košice

N.  Dominika Lesová, 19 rokov, Košice

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor kikaDátum 27. júla 2016