Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Výnimočné vlastnosti žien podľa znamenia zverokruhu. Aké sú tie vaše?

00 14.jpg
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Ženy majú moc omotať si muža okolo prsta a často ani samy nevedia, ako to robia. Každá je iná. Samozrejme, s dobrými vlastnosťami idú ruka v ruke aj tie zlé. Tu je zoznam znamenie a ich vlastností, ktoré dokážu očariť kohokoľvek.

znamenia Lev

01 11.jpg
Foto: www.imgur.com

Ľavica sú tie najdravšie ženy a najväčší bojovníčka. Máloktorý muž si levicu získa pri prvom stretnutí. Lákajú muža svojou nedostupnosťou a povýšenosťou. Muži im leží pri nohách a najradšej by im nosili najkrajšie dary sveta, lenže aj toho sa boja, pretože levice sa nenechá kúpiť. Muž, ktorého si pustí k telu, bude mať o korenistý život postarané.

znamenia Strelec

02 7.jpg
Foto: www.imgur.com

Toto znamenie sa považuje za osamelé. Do manželstva vstupuje len v tom prípade, že si je týmto zväzkom úplne istá. Nemá problém zvyknúť si na rodinný život, ak jej to tak vyhovuje. Nemá rada pokrytectvo a rôzne pretvárky, takže s takýmto prístupom u nej nezabodujete žiadny muž.

znamenia Býk

03 5.jpg
Foto: www.imgur.com

Ich najsilnejšou stránkou je cieľavedomosť. Tvrdo si idú za svojím cieľom, kým ho nedosiahnu. Sú inteligentní a svojich partnerov si vždy vyberajú s rozvahou. Toto znamenie si hravo dokáže poradiť s každou krízovou situáciou, ktorá je v živote stretne.

znamenia Kozorožec

04 4.jpg
Foto: www.imgur.com

Tieto ženy oplývajú prirodzeným pôvabom. Sú stvorené pre rodinný život a vyhľadávajú zázemie, kde by sa mohli usadiť. Tiež im záleží na kariére, ale nikdy nie na úkor rodiny. Prvoradý je pre ňu pocit bezpečia, ktorý jej má poskytnúť práve jej partner.

Pokračovanie na ďalšej stránke:

reklama:
reklama:

Otvoriť prezentáciu, kliknite sem:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 19. apríla 2019
reklama:
reklama:
reklama: