Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Vyšli s farbou von. Takto to majú naši najlepší hokejisti so sexom pred zápasom. Komu to pomáha a komu nie?

Boris Valábik, Marián Gáborík, Ľubo Višňovský, Marián Hossa
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Ako to majú hokejisti so sexom pred zápasmi? Foto: SITA
reklama:
reklama:

PRelomili tabu o sexe pred športovým výkonom. Slovenskí hokejisti Boris Valábik a Marián Gáborík nedávno spustili svoj podcast s názvom Boris a Brambor. V ňom si pozývajú zaujímavých hostí, alebo sa rozprávajú o témach, ktorú súvisia s ich hokejovou kariérou. Medzi pozvanými boli aj Ľubo Višňovský, či Marián Hossa. A spoločne títo páni prezradili, ako to majú so sexom pred zápasom. 

PRáve táto téma bola často tou, o ktorej sa verejne veľmi nehovorilo. Či už išlo o hokejistov, alebo futbalistov, dokonca ani tenisti o svojom výkone v posteli otvorene nehovorili. Tabuizovanú tému načrtli práve Valábik s Gáboríkom. „Ja som bol v tomto dosť konzervatívny, rozmýšľal som či ten večerný výkon bude optimálny, predsalen, sex ťa unaví, je to aktivita. A dosť značne ťa to vyčerpá,“ povedal napríklad Valábik. To Gáborík so sexom v deň zápasu nemal najmenší problém. „V deň zápasu? Samozrejme. Či už to bolo s partnerkou, alebo sám so sebou. Ak som mal sex pred zápasom a bol som v ňom úspešný, musel som to v ďalšom zápase zopakovať,“ povedal zranený útočník tímu Ottawa Senators.

Vidieť, že si hokejisti svoje nové pôsobisko za mikrofónom užívajú a pikantnú tému nevynechajú ani pri svojich hosťoch. „Fúha. Ja to poviem. Vyskúšal som to, ale nemal som nohy na backčeking. Niekomu ako Majovi to sedí, ale mne nie. Vyskúšal som to, či mi to pomôže v mojom výkone, ale práve naopak, tak som to neaplikoval do ďalších zápasov,“ opísal svoju skúsenosť s milovaním pred športovým výkonom Marián Hossa. Do tímu Gáboríka sa pridal aj Višnovský. „A tak myslím si, že dajú sa aj dva vrcholy v jeden deň. Jeden v spánku a večer na ľade. Ale na mrgo toho môžem povedať, že som sa tomu nikdy nebránil. A keď si frajerka, partnerka, manželka ku mne lažkala, bolo všetko ako má byť, aj pred zápasom,“ povedal so smiecho bývalý obranca Los Angeles Kings.

Naposledy bola hosťom v ich podcaste tenistka Dominika Cibulková, ktorá však taktne neprezradila, či ona túto činnosť v deň zápasu preferovala, alebo nie. Predsalen, ako povedala, je dáma.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor redDátum 18. novembra 2019
reklama:
reklama:
reklama: