Vyspali by ste sa so ženou, keby vám toto ponúkla? Táto žena ho ponúkla 100 mužom. Pozrite sa, koľko z nich súhlasilo

Zdieľať
Andrea Wendel
Andrea Wendel youtube.com

Už ste niekedy premýšľali o tom, čo by ste robili, keby vám náhodná žena na ulici ponúkla sex? Ako by ste reagovali? Predstavte si úplne obyčajný deň. Idete po ulici, chystáte sa napríklad domov a z ničoho nič vás zastaví pohľadná žena s ponukou sexu. Ako by ste reagovali? Aká by bola vaša odpoveď? Stavíme sa, že väčšina mužov, ktorí teraz čítajú tento článok, si myslia, že by povedali áno.

Pravda je však taká, že na náhodný sex by kývlo oveľa menšie percento mužov, než sme očakávali. Dôkazom toho je menší prieskum či experiment, ktorý uskutočnila Andrea Wendel. Táto žena natočila na YouTube video, v ktorom chodí po ulici, zastavuje náhodných mužov a žiada ich o sex. Pritom ich nepozná viac ako pár sekúnd. Vo svojom videu tak obišla sto náhodných mužov s rovnakou žiadosťou.

Andreu inšpirovalo video, v ktorom chodí muž po ulici a pýta sa na sex náhodných 100 žien. Keď mohol on, prečo by to nemohla skúsiť aj ona, však? Počas tohto experimentu sa rovnako tak ako pozitívnych odpovedí dočkala aj tých negatívnych. No a prekvapivo, bola odmietnutá viackrát, než prijatá. A výsledok? 30 pre, 70 proti.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom