Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ako bude vyzerať časový harmonogram vystúpení interpretov a sprievodný program festivalu Hip Hop Žije?

Tit hhz.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com

(PR) Festival Hip Hop Žije otvára svoje brány už o pár dní, a tak prichádza  čas na zverejnenie ďalších podstatných informácií vrátane časového  harmonogramu vystúpení a aj sprievodného programu.

Ten bude veľmi  pestrý a organizátori opäť dvíhajú latku o niečo vyššie, čo sa potvrdilo už  pri zverejnení dvoch zahraničných headlinerov. Ako je vám už snáď  všetkým dobre známe, najväčší rapový festival na Slovensku sa bude  konať 1. až 3. júla na bratislavských Zlatých Pieskoch.

Teraz teda predstavujeme kompletný line-up a časový harmonogram  vystúpení na všetkých stageoch, takže pre vás bude o niečo  jednoduchšie si naplánovať a prispôsobiť, ktoré koncerty navštívite.  Štvrtý ročník festivalu Hip Hop Žije navštívi v tomto roku drvivá väčšina  slovenskej rapovej scény a rovnako aj zopár českých kolegov, no  a čerešničkou na torte bude dvojica legendárnych interpretov zo  zahraničia – Pusha T a DJ Premier.

Ig_breakin_blast_loga.jpg
Foto: www.imgur.com

Okrem bohatého hudobného programu sa môžu návštevníci tešiť aj na  zaujímavý sprievodný program úzko prepojený so všetkými elementami  hip hopu. Tento rok festival spojil sily so Slovenskou Basketbalovou  Asociáciou, a tak sa na festivale bude konať aj oficiálny streetball 3×3  turnaj, pričom víťaz postúti do slovenského finále, ktoré sa bude konať  10. júla v nákupnom centre Eurovea Bratislava. V prípade, že by ste mali  záujem zapojiť sa do tohto celosvetového projektu, svoj tím môžete  prihlásiť na mailovej adrese kovacovsky.adam@gmail.com.

Basketball.jpg
Foto: www.imgur.com

Ak ste si mysleli, že je to všetko, veľmi radi vás vyvedieme z omylu. Hip  Hop Žije v spolupráci s The Legits vám tento rok pripravil už tretí ročník  jedinečného sprievodného programu – The Legits Battle Jam a po prvý  krát mení koncept, keďže sa tentokrát nedočkáme klasických battlov, ale  exhibičných. Menovite Hasta La Muerte crew s členmi z celého  Slovenska, Stred crew zo Zvolena a posledná crew bude výber  Slovenska, prevažne vyskladaná z chalanov od Laciho Strika zo Strike  Force One, doplnenú o dvoch top bboys z východného Slovenska. Tieto  tri crews si to rozdajú medzi sebou formátom každý s každým bez poroty  a ďalších zbytočných pravidiel.

Ešte stále je možnosť zakúpiť si lístky v predpredaji na Ticketportal,  prípadne zvýhodnené balíčky na rukahore.sk.

Line up 2016.jpg
Foto: www.imgur.com

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 22. júna 2016Zdroj TS, © Najky.sk, iDen Media s.r.o.