Youtuber rozdával v uliciach nový iPhone X. Reakcie obdarovaných ľudí ťa potešia

Zdieľať

BigDawsTv je americký channel zameraný hlavne na pranky. Medzi jeho najznámejšie pranky patria: ako slepý človek stratil stovky tisíc dolárov, balenie dievčat na vtipné hlášky alebo vydávanie sa za basketbalistu Klaya Thompsona z Golden State Warriors priamo na ich palubovke počas zápasu NBA. V tomto videu si však pripravil niečo iné. Rozdával zadarmo Iphone X okoloidúcim ľudom.

Rozmýšľal si niekedy nad tým, že by ti niekto niečo daroval zadarmo? Veľa z nás by potešila hocijaká vec, ktorá má hodnotu čo i len pár eur. Čo by si však urobil, keby k tebe prišiel neznámy človek a daroval ti čisto nový iPhone X v hodnote 1400 eur? Takéto niečo sa prihodilo ľudom na ulici počas všedného dňa. Príjemné zlepšenie nálady hneď zrána, čo poviete?

https://www.youtube.com/watch?v=VJn28WvT1bg

Dawson sa všetkých ľudí opýtal jednu rovnakú otázku: „Kúpite si nový iPhone X?“ Na ňu dostal odpovede typu: „Nie, je pre mňa drahý,“ alebo „Nemám peniaze na to, aby som si ho kúpil.“ Keď im povedal, že rozdáva iPhone X a vytiahol ho zabalený z tašky, nikto mu neveril. Keď sa presvedčili, že je to pravda, nevedeli ako zareagovať. Niektorí ho zobrali veľmi jednoducho – chytili krabicu a poďakovali sa. Iným sa zase skoro tisli slzy do očí. Prečo to ale urobil? To vo videu nepovedal, ale už v minulosti urobil pár podobných dobrých skutkov, len aby zlepšil deň zopár ľudom.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Podobné články