Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Z akých dôvodov sa ženatí muži zamilujú do inej ženy?

muž s dvoma ženami
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
muž s dvoma ženami www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Všetci snívame o tom, že budete spokojní vo vzťahu, ktorý bude plný lásky a skončí dlhým, a hlavne šťastným manželstvom. Bohužiaľ vo väčšine prípadov to tak nie je a po niekoľkých rokoch veľká láska skončí. Mnohokrát sa stane, že sa jeden alebo druhý zamiluje do niekoho iného, ​​a rozhodne sa rozviesť alebo sa s danou osobou rozíde. Štatistiky ukazujú, že to sú častejšie muži, ktorí odchádzajú z manželstva.

Prečo muži hľadajú inde, keď sú ženatí so svojou životnou láskou?

Existuje niekoľko dôvodov, prečo si ženatí muži hľadajú novú lásku inde. Aj keď sú vlastne ženatí so svojou životnou partnerkou, s ktorou chceli pôvodne stráviť celý život. Hlavné dôvody nájdete práve v článku, ktorý objasní ich správanie, ktoré môže byť mnohokrát nepredvídateľné. Je napríklad normálne, že má muž priateľku, aj keď je ženatý. Každý občas potrebuje vypadnúť z bytu alebo domu a užiť si v spoločnosti tých, ktorí ho majú radi. Bohužiaľ, veľmi často sa stane, že priateľstvo so ženou vyústi v lásku. Fyzická príťažlivosť tu hrá veľmi dôležitú úlohu.

Muž, ktorý sa ožení, ale následne pozerá po iných a zamiluje sa, nemusí byť ešte emočne vyzretý na takýto záväzok. Možno daný muž netuší, do čoho sa ženie, možno netuší, aká je to zodpovednosť byť v manželskom zväzku. Môže prepadnúť panike, že si ešte v živote toľko neužil, a snaží sa nájsť inú ženu, ktorú bude môcť milovať. Nie sú to len ženy, ktoré nevedia, čo chcú. Tiež muži môžu šliapnuť vedľa. Či mu nedáte to, čo naozaj chce, ľahko si nájde cestu k inej žene. Je ale možné, že u nej nájde znovu len časť toho, čo hľadá. Ak je váš manžel typ takého človek, je veľmi malá šanca, že sa niečo zmení.

Muži vedľa seba potrebujú pozitívnu ženu

V každom vzťahu sa nájde čas, keď je jeden z páru smutný. Pre mužov je ale veľmi dôležité, aby po svojom boku mali veselú a pozitívnu ženu, ktorá nebude na všetkom hľadať negatíva. Ak túžite po vrelosti, ale v manželstve sa vám jej nedostáva, je naporúdzi, že budete hľadať inú ženu, ktorá má tie vlastnosti, ktoré chcete, aby mala. Manželstvo pre veľa ľudí znamená stabilitu. Je to ale aj stereotyp, ktorý môže celý vzťah pochovať. Preto je nutné sa o vzťah starať, aby ste do monotónnosti nezapadli. Ak vo vašom vzťahu nebude žiadne vzrušenie, muž bude hľadať inde.

Ak máte v manželstve problémy, ktoré sa nedarí vyriešiť, môže to mať veľký vplyv na ego muža. Bude si pripadať zbytočný, bude si myslieť, že jeho manželstvo neprebieha tak, ako si predstavoval. Útechu môže hľadať v náručí inej ženy. Ak máte v manželstve problémy, ktoré nejakú dobu pretrvávajú a nemajú tendenciu sa vyriešiť, možno bude najlepšie vzťah ukončiť. Niektorí muži tiež túžia po uznaní, poďakovaní, podpore. Bohužiaľ, ak sa im niečoho takého nedostáva, budú hľadať inde. Nová žena ho uvidí len v pozitívnom svetle a muž sa bude znova cítiť ako pán tvorstva.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 13. októbra 2021
reklama:
reklama:
reklama: