Z toho, čo ženy zachytili na fotografii, behá mráz po chrbte

Zdieľať
fotografia
fotografia youtube.com

Niekedy sa ľuďom podarí na fotografiách zachytiť niečo, čo rozhodne nemali v pláne zachytiť. Väčšinou ide o neškodné veci, ale stane sa, že sa na fotografii objaví aj niečo úplne desivé. Presne to je prípad niekoľkých dievčat, ktorým sa na fotografii podarilo omylom zachytiť niečo, z čoho behá mráz po chrbte.

Večierky s priateľmi v nádhernom prostredí, to je niečo, čo miluje každý človek. Presne po tom túžila skupina dievčat zo Škótska. Spoločne sa vydali do hotela pri peknom jazere, kde chceli stráviť krásny večer.

Všetko šlo podľa plánu a ako to už tak býva, na krásne večery si ľudia chcú väčšinou vytvoriť spomienku v podobe fotografie. Dievčatá sa teda rozhodli, že sa nechajú pri jazere na pamiatku odfotiť. Keď potom ale uvideli fotografiu, boli v šoku.

fotografia
fotografia youtube.com

Keď dievča vľavo zamávalo na fotografa, objavil sa za ňou zvláštny nepozvaný hosť. Dievčatá sa samozrejme pri prezeraní fotografie skutočne zľakli, pretože počas fotenia si žiadneho chlapca nevšimli. Jazero bolo odľahlé a v hoteli práve v ten deň žiadna rodina s chlapcom ubytovaná nebola. V hoteli začali pátrať po histórii miesta a jazera. Ukázalo sa, že pred niekoľkými rokmi sa v jazere utopil 4 ročný chlapček. Chlapček mal údajne kedysi bývať so svojou rodinou v izbe číslo 4. Zamestnanci hotela tvrdia, že niekoľkokrát počuli z hotela divné, až desivé zvuky. Občas boli dokonca svedkami toho, ako z izby mizli veci a na podlahách sa objavovali mokré stopy dieťaťa.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom