Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Zachráňme zdravotníctvo nesúhlasí so zdravotníckou reformou! K čomu vyzývajú prezidentku?

Doctor 650534_640.jpg
pixabay.com
reklama:
reklama:

BRATISLAVA 15. decembra (SITA) – Predseda Lekárskeho odborového združenia Peter Visolajský v stredu doručil prezidentke Slovenskej republiky list, v ktorom Zuzanu Čaputovú žiada, aby zákon o kategorizácii ústavnej starostlivosti nepodpísala. Okrem toho ju žiada o stretnutie, a zároveň informuje o zásadných pripomienkach k schválnej zdravotníckej reforme. Uviedlo to združenie na sociálnej sieti.

„Pani prezidentka Čaputová pred časom verejne vyjadrila svoju podporu lekárom a ostatným zdravotníckym pracovníkom. Pevne veríme, že svojím hlbokým a citlivým vnímaním problémov slovenského zdravotníctva jeho stav nezhorší, zohľadní naše zásadné pripomienky k schválenej zdravotníckej reforme, zákon nepodpíše a vráti ho tak naspäť na prerokovanie do Národnej rady SR,” uvádza sa v statuse stránky Zachráňme zdravotníctvo.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor yamamiDátum 15. decembra 2021
reklama:
reklama:
reklama: