Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Začínajúci youtuber Jaroslav Petr: ,,Otvorený som akémukoľvek videu“

1 11.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Youtuber Jaroslav Petr má 21 rokov a pochádza z Brna. Jeho tvorba videí započala už pred desiatimi rokmi. Počas cestovania bol vždy ten člen rodiny, ktorý sa najviac podieľal na zdokumentovaní výletov.

Putovanie po celom svete v ňom vzbudilo obrovskú vášeň pre točenie videí. ,,Cestovaním vo mne vzplanula vášeň pre objavovanie nových destinácii a samotnému zaznamenávaniu prostredníctvom kamery a foťáku,“ objasnil Jaroslav Petr.

www.youtube.com

Dôvody, prečo sa mladí ľudia rozhodnú zverejňovať svoje videá na Youtube sa líšia. Jaroslav sa síce považuje sa uzatvorenejšieho človeka, no práve táto vlastnosť bola rozhodujúca pre jeho tvorbu: ,,Bol som introvert a hanbil som sa. No na druhej strane som chcel ľuďom ukázať svoje výtvory a rozvíjať svoju osobnosť,“ priznal youtuber.

Jaroslav sa videotvorbe venuje aj mimo Youtube. ,,Venujem sa grafike a foteniu veľmi intenzívne. Preto som otvorený tvorbe akéhokoľvek videa a mojej kreativite sa medze nekladú. V súčasnosti je mojím najväčším snom cestovať po svete a zaznamenávať jeho krásy,“ dokončil mladý youtuber.

www.youtube.com

Jaroslav Petr má momentálne dva youtube kanály. Okrem cestovateľského má aj taký, v ktorom zverejňuje motivačné videá strihané do hudby.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Jana BartošováDátum 9. februára 2017Zdroj www.youtube.com Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: