Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Zahrajte sa na Sherlocka Holmesa. Vylúštite túto detektívnu zápletku len na základe jedného obrázka?

7958260 2 0 1480577312 1480577321 650 45f382107a 1 1480686167 1.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Askhik Rakimova, brightside.me
reklama:
reklama:

Ak máte pocit, že si potrebujete trochu precvičiť mozgové závity, máme pre vás niečo, čo vás uspokojí. Pozrite sa na tento obrázok a skúste rozlúštiť záhadu.

Bol horúci letný deň a policajný inšpektor sa rozhodol, že sa pôjde opaľovať k rieke. Zrazu však začul plačúcu ženu. Prišiel k nej a spýtal sa jej, čo sa stalo. „Prosím, upokojte sa a povedzte mi, čo sa presne stalo,“ povedal žene. „Vám sa to povie. Neviete si predstaviť, čo pre mňa znamenal ten náramok. Chodím sem každý deň a dnes som si dala dole náramok počas toho, ako som sa opaľovala. Položila som si ho na knihu a zaspala som a keď som sa zobudila, náramok tu nebol,“ povedala mladá žena.

Inšpektor sa zamyslel. Okolo ženy sa v piesku nenachádzali žiadne stopy, ktoré tam mohol zlodej zanechať. Jediné stopy, ktoré tam boli, patrili jej. V okolí boli len ľudia z pláže, takže to musel urobiť niekto z nich. Keď ľudia z pláže videli, že sa niečo deje, prišli sa pozrieť. No a keď sa inšpektor rozhliadol, bolo mu jasné, kto z nich náramok ukradol.

Tak čo, myslíte si, že záhadu rozlúštite?

Askhik Rakimova, https://brightside.me/wonder-quizzes/can-you-solve-a-detective-mystery-using-just-one-picture-271360/
Askhik Rakimova, brightside.me

Ak sa chcete dozvedieť, či je vaša dedukcia správna, pozrite sa…

.

.

.

Tak tu je odpoveď. Jediný, kto nemohol zanechať stopy v piesku a ukradnúť náramok, bol chalan s udicou v ruke. A tak sa stal prvým podozrivým.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 28. augusta 2017Zdroj brightside.me © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: