Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Zamestnanec McDonald’s náhle vyskočil z okna. O chvíľu neskôr bol oslavovaný ako hrdina. Neuveríte, čo sa stalo

Pedro
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Pedro youtube.com
reklama:
reklama:

Takmer každý deň sa ukazuje, že svet navštevujú hrdinovia, ktorí nepotrebujú plášť. Ponáhľajú na pomoc, pretože cítia, že musia. Tak tomu bolo aj v tomto prípade. Hlavným hrdinom sa ukázal byť 22-ročný zamestnanec reštaurácie McDonalds Pedro Viloria, ktorý preukázal veľkú odvahu a odhodlanie. Je desivé pomyslieť na to, čo by sa stalo, keby nebolo jeho rýchlej reakcie.

Zamestnanec bol v tom čase na pozícii Drive through v McDonald’s. Počul krik detí v aute a vedel, že nie je čas premýšľať. Musel konať. Muž mal podávať jedlo. Pred jeho okienko prišlo auto, z ktorého sa ozýval obrovský krik. Bolo takmer isté, že niečo nie je v poriadku.” Usúdil som, že s tou ženou nie je niečo v poriadku, a musím niečo urobiť, aby som jej pomohol.” vysvetlil Pedro.

Zamestnanec počul krik detí: „Mami! Mami, čo to robíš? Mamička!”. Auto išlo celý čas vpred, ale za volantom nikto nesedel. „Myslel som si, že keby tieto deti dnes prišli o matku, bola by to veľká tragédia. Aj keby som mal zomrieť pri záchrane tejto ženy, urobil by som to.” povedal Pedro. Dvadsaťdvaročný mladík riskoval život. Vyskočil z okna a zastavil auto. Žena bola prevezená do nemocnice. „Vôbec som neprepadal panike, len som sa sústredil na pomoc.“ hovoril Pedro.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 12. novembra 2021
reklama:
reklama:
reklama: