Zavesí britská modelka Cara Delevingne modeling na klinec?

Zdieľať
cara delevigne

Cara nepatrí len medzi úspešné modelky, ale aj vyhľadávané herečky. V roku 2012 si zahrala malú úlohu vo filme Anna Karenina.

Zdá sa, že pózovanie pred kamerami a tejto anglickej modelke pozdáva viac ako prehliadkové móla. Už v tomto roku sa objaví hneď v niekoľkých filmových projektoch. Jeden z nich odprezentovala
aj na nedávnom filmovom festivale v Toronte. Spolu s hereckými hviezdami Kate Beckinsale a Danielom Bruhlom predstavili film The Face of an Angel.

Cara Delevingne
Foto: SITA/AP

Týmto filmom však Cara Delevingne s herectvom určite nekončí. Len nedávno sa jej podľa Time.com podarilo získať ďalší angažmán. A tentokrát ide rovno o hlavnú úlohu. Zahrá si v mysterióznom filme Paper Towns, ktorý je natočený podľa rovnomennej knihy Johna Greena. Informácie potvrdil samotný Green prostredníctvom svojho konta na Twitteri, ale aj filmové štúdio 20th Century Fox . Okrem Cary si vo filme zahrá aj ďalšia mladá filmová hviezdička Natt Wolff.

Caru Delevingne mnohí považujú za nástupkyňu Kate Moss. Pre pár rokmi ju dokonca objavila rovnaká agentka. Cara, známa aj svojím neobyčajným obočím a zmyslom pre humor, je miláčikom dizajnéra Karla Lagerfelda aj Christophera Baileyho (Burberry). Od roku 2012 sa objavuje aj na výročných prehliadkach spodnej bielizne značky Victoria ́s Secret.

Teaser k filmu The Face of an Angel, v ktorom si Cara zahrala:

Myslíš si, že Cara bude rovnako úspešná herečka ako modelka? Tešíš sa na filmy s Carou Delevingne?

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom