Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Zaži koncert svojho života kdekoľvek na svete

Koncert pixabay.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračné: pixabay.com


Jeden z najväčších slovenských DJ-ov súčasnosti tvrdí, že hudba platí všade. Študenti môžu získať výlet na ktorýkoľvek koncert na svete pre seba a svojho kamoša úplne zadarmo. Pýtaš sa ako? Čítaj.

DJ EKG hovorí v novom videu o zaujímavej ponuke pre študentov. Za 80 sekúnd obletel celý svet, aby všetkým mladým ukázal, že hudba platí naozaj všade. Za jedinečným hudobným zážitkom môžeš teraz vyraziť aj ty. Stačí si len otvoriť Študentský účet v Tatra banke, vybrať si svoju obľúbenú kapelu či speváka a v prípade víťazstva zobrať svojho kamoša na výlet. Okrem vstupeniek budete mať preplatené cestovanie a ubytovanie.

Benefity a niečo viac

Do žrebovania o koncert svojho obľúbeného interpreta kdekoľvek na svete si zaradený automaticky, hneď po otvorení nového Študentského účtu v Tatra banke. Tento účet je bezplatný.

Pokiaľ si ho otvoríš počas kampane, môžeš získať buď 30 eur na svoj účet, alebo 30 GB dát od O2. A to je husté, nie?

Stačí ísť na www.tatraacademy.sk, vybrať si benefit a prejsť 5 jednoduchých úloh. Následne sa dostaneš do Music Room, kde môžeš vyhrať ďalšie namakané hudobné ceny – tvoju obľúbenú hudobnú aplikáciu na 1 rok, bluetooth JBL Charge 3 reprák alebo bezdrôtové Beats SOLO3 Wireless a tiež 1 000 eur.

O koncert svojho života hrajú len noví klienti, o hudobné ceny a 1 000 eur však môžu hrať všetci majitelia Študentského účtu.

Špeciálna karta

Tento rok dostaneš k Študentskému účtu špeciálnu Play kartu, s ktorou zažiariš na každej párty. A to doslova. Pod UV svetlom sa nápis PAY na karte mení na PLAY.

Natívny článok


K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor jkDátum 10. mája 2018Zdroj © Najky.sk
K téme