Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Zbavte sa nedostatkov. Aké sú to?

test
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
test youtube.com
reklama:
reklama:

Naša osobnosť je plná kladných ale aj záporných vlastností. Samozrejme oveľa viac si pri sebe všímame tie kladné črty a svoje nedostatky sa snažíme skryť vo svojom podvedomí. Pokiaľ ale chcete byť lepším človekom, mali by ste sa pozrieť pravde do očí. Zmeniť sa totiž môžeme jedine vtedy, keď si budeme plne vedomí toho, kto sme. Nasledujúci test je založený na podvedomom výbere, ktorý nedokážeme nijako ovplyvniť. Na druhej strane len tak dostaneme reálny obraz toho, kým skutočne sme. Také druhy testov sa používajú aj v psychológii, kde slúžia na podobné účely. Nahlas totiž môžeme tvrdiť čokoľvek, len naše podvedomie ale dokáže odhaliť pravdu. Pozrite sa na obrázok a vyberte vo vlasoch dievčaťa vtáka, ktorý vás najviac zaujal.

test
testyoutube.com

Vták 1

Vašim najväčším nedostatkom je sebectvo. Ste až príliš zameraní na seba, svoje skutky a myšlienky. Bohužiaľ zabúdate na svojich blízkych. Musíte byť otvorenejší a dávať pozor na to, čo sa vám každý snaží povedať. Tým, že prehliadate potreby ostatných, nevedomky s nimi aj ukončujete vzťah, ktorý vás spája. Mali by ste sa viac zaujímať o medziľudské vzťahy, ktoré budujete.

Vták 2

Vašim nedostatkom je uzavretosť. Ste neutrálna osoba, pre ktorú je ťažké otvoriť sa druhým ľuďom. Vaši blízki sa k vám snažia dostať, obklopujú vás láskou, starostlivosťou a pozornosťou ale vy si neustále udržujete odstup. Staviate okolo seba neviditeľné múry, ktoré vaši blízki nemôžu prekonať. Musíte trochu viac dôverovať ostatným. Prestaňte odmietať ľudí, ktorí by mohli obohatiť váš život a zbaviť vás strachu z bolesti a sklamania. Nebojte sa dôverovať ľuďom.

Vták 3

Vašim najväčším nedostatkom je pýcha. Musíte prehodnotiť svoj pohľad na svet. Naozaj si myslíte, že ste najlepší, že máte vždy pravdu a nikto vás nemôže nič naučiť? Tieto presvedčenia môžu mať jedného dňa opačný účinok a môžu byť pre vašu osobu deštruktívne. Možno raz budete potrebovať skutočne pomôcť, ale ľudia pamätajúci si váš postoj, vám pomoc odoprú.

Vták 4

Vašim najväčším nedostatkom je rozmaznanosť. Vo vašom živote vládne pohoda. Vaši blízki sa veľmi snažia potešiť a uspokojiť všetky vaše rozmary. Napriek tomu vždy nájdete niečo zlé, čo vás otrávi, a preto stratíte záujem. Nedokážete oceniť odhodlanie svojej rodiny a priateľov i kolegov, ktoré vložili do zlepšenia vášho života. Musíte sa naučiť, ako oceniť aj najmenšie veci. Skúste si uvedomiť, koľko pozornosti sa vám od vašich blízkych dostáva.

Vták 5

Vašim najväčším nedostatkom je nízke sebavedomie. Ste osoba, ktorá sa vzdáva príliš ľahko. Následne vás porážky deprimujú. Musíte sa odhodlať a vyliezť zo svojej studne. Aj keď je tento test o nedostatkoch, vy nevidíte ani svoje výhody a silné stránky. Pozrite sa do zrkadla a pozerajte sa na seba očami ľudí, ktorí vás milujú.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 15. júna 2022
reklama:
reklama:
reklama: