Zbúrané domy, ktoré majú desivé príbehy

Zdieľať
dom

Pokiaľ máte radi horory, tak toto je niečo pre vás. Niektoré domy vo vašom meste sú možno plné hrôzy a pritom by ste si to o nich nikdy nemysleli. Rovnako tak je to aj s ľuďmi, konkrétne sériovými vrahmi. Sérioví vrahovia často pôsobia ako milí, dobrí a ochotní ľudia, do ktorých by ste nikdy nič zlé nepovedali, nieto vraždu. Myslieť toto je ale chyba. A čo sa deje s týmito domami? Občas sú ako atrakcie pre turistov. Niekedy to ale zájde tak ďaleko, že vstup musí byť zakázaný. Každý sériový vrah mal svoj domov, svoje zázemie, svoj dom či byt, v ktorom býval a niekedy bohužiaľ aj vraždil. Pozrieme sa na najdesivejšie domy, ktoré boli také desivé, že museli byť zbúrané.

Apartmán Jeffreyho Dahmera

Jeden z najznámejších vrahov. Jeho byt sa nachádzal na ulici North 25th Street Street v Milwaukee. Dahmer dostal prezývku Milwaukee Cannibal, potom čo behom 13 rokov zabil vo svojom byte viac než 17 mladých chlapcov. Akonáhle na neho prišla polícia, okamžite spravili prehliadku jeho bytu. Všade boli lebky Dahmerových obetí, v mrazničke boli kusy ľudského mäsa a vnútornosti. Budova, v ktorej býval bola zbúraná v roku 1992.

Dom Freda Westa

So svojou manželkou patril k najväčším sériovým vrahom. Žili na ulici Cromwell 25 v Gloucester City v Anglicku. To čo sa stávalo za dverami bolo ozaj nechutné. Zabili viac než 10 mladých žien. Ich telá boli pochované na ich pozemku. Ich dom bol následne zničený, ale hrozná história tohto domu je stále známa.

Doma Ariela Castra

Tento muž uniesol v roku 2002 tri dievčatá vo veku 14. 16 a 20 rokov. Držal ich v zajatí v dome v Clevelande. Neustále ich znásilňoval po dobu 11 rokov. Dokonca jedno dievča mu porodilo dcéru, do malého nafukovacieho bazénu. Boli uväznené do roku 2013. Keď sa jednej z dievčat podarilo ujsť zavolať pomoc. Dom bol v ten rok zbúraný. Ariel sa obesil vo väzení.

Dom rodiny Benderovej

Nemecká rodina sa skladala zo štyroch členov, manželia a ich dve deti. Postavili si hostinec, v ktorom sa ubytovávali najrôznejší  ľudia. Ponúkali ubytovanie aj bezdomovcom a tulákom. Pred 140 rokmi zabili niekoľko ľudí brutálnym spôsobom. V roku 1910 vraj celú rodinu brutálne zavraždili dvaja muži a hodili ich do studne.

Dom Johna Christieho

Dom sa nachádzal v Londýne. V roku 1978 bol tento dom zničený, aby spomienky na nechutné činy, ktoré sa tam odohrali, boli navždy zničené. Bol sériový vrah , ktoréý zabíjal svoje obete v dome a aj ich tam pochovával. Telá ukrýval na záhrade, pod podlahou, v stenách.

Dom Teda Bundyho

Tento vrah sa priznal približne k 30 vraždám mladých žien a dievčat v rôznych štátoch v rokoch 1974 a 1978. Počet obetí je vraj vyšší. Dom, v ktorom zabíjal bol zrovnaný so zemou. Zostalo po ňom pár tehál a pivnica, ktorá láka lovcov duchov.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom