Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žena bola závislá na svojom telefóne a dopadla hrozne. Nikto z nás to nechce zažiť

mobil
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
mobil www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

V dnešnej dobe, je to čím ďalej tým viac bežné, áno ide o závislosť mladistvých od mobilných telefónov, prípadne tabletu alebo počítača. A pokiaľ to nie sú priamo tieto veci, tak to sú sociálne siete alebo hry. Je to tak vážne, že odborníci hovoria, že sa to dá prirovnať k závislosti od alkoholu alebo cigaret. Bohužiaľ na túto závislosť doplatilo jedno mladé dievča, ktorej sa táto závislosť poriadne vypomstila.

Stalo sa to asi takto. Žena trávila ako každý deň večer na telefóne, bola na ňom dlho do noci, potom sa išla vyspať. A ráno ako vždy si telefón zase vzala a bola na ňom. Po niekoľkých minútach si uvedomila, že nevidí na jedno oko. Toto mladé dievča samozrejme panikárilo a dostavilo sa ihneď do nemocnice, kde jej zistili že jej z nadmerného napätia prasklo niekoľko krvných ciev v ľavom oku. Ale doktori konali rýchlo, a oko jej operatívne zachránili.

Táto mladá žena môže hovoriť o naozaj veľkom šťastí, pretože operácia dopadla výborne a nemala by mať trvalé následky. Na oko vraj začne vidieť do niekoľkých mesiacov.

A veríme, že táto žena si teraz veľmi premyslí, ako často bude telefón využívať. A toto je varovanie aj pre vás, všetkého s mierou a nič sa nemá preháňať.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 22. januára 2022
reklama:
reklama:
reklama: