Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žena chcela krásne, no lacné svadobné šaty do súťaže. Neuveríte, z čoho jej ich návrhárka vyrobila.

Saty.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Svadobné šaty sú vždy veľmi krásne. Neuveríte, z akého materiálu sú vyrobené tieto!

Van Tran je návrhárka a jej priateľka ju požiadala, aby jej navrhla krásne, no lacné svadobné šaty. Keď si Tran robila menší prieskum na nájdenie lacných spôsobov, prišla na niečo zaujímavé. Neváhala a pustila sa do práce.

Tran je samouk a šiť začala už v detstve. Naučila ju to mama, keďže neboli na tom práve najlepšie, tak aby vedela súrodencom zašiť diery na oblečení alebo iné vady. Neskôr im začala šiť aj nové oblečenie. Dnes u Tran stále pretrváva láska k módnemu dizajnu. Pochádza z Kalifornie a jej snehovo-biele svadobné šaty boli inšpirované myšlienkou snehovej kráľovnej.

https://www.youtube.com/watch?v=UQXrJ9Zbaxo
www.youtube.com

Strávila 100 hodín, kým vyrobila šaty podľa požiadaviek jej priateľky. Použila na ne 10 roliek toaletného papiera a pásky v hodnote 80 dolárov, ďalej horúce lepidlo a trblietky. Potom boli použité na spomínanej súťaži. A čo sa stalo potom, všetkých neskutočne prekvapilo. Práve tieto šaty vyhrali cenu 10 000 dolárov.

https://www.youtube.com/watch?v=UQXrJ9Zbaxo
www.youtube.com

Šaty boli vyrobené úplne klasickým spôsobom, ako aj tradičné svadobné šaty.Toaletný papier bol použitý tak, ako všetky iné látky. Len boli trošku „iné“, čo zrejme všetkých najviac zaujalo. Čo na ne poviete?

Šaty vyrobené z toaletného papiera!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 12. októbra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: