Žena nainštalovala kameru do spálne kvôli dieťaťu. Keď uvidela toto, zostala v úplnom šoku

Zdieľať
dieťa v spálni
dieťa v spálni youtube.com

Príbehy o tom, že sa ľuďom v spálni objaví úplne cudzí človek sú viac ako desivé. Pre niekoho sú doslova nočnou morou a väčšina ľudí by si takúto situáciu ani nedokázala či nechcela predstaviť. Manželia sa jedného dňa rozhodli, že si kúpia opatrovateľku.

Zariadenie začalo nahrávať, akonáhle zistilo pohyb. Bolo tiež možné ho nakonfigurovať tak, aby rodič mohol sledovať obraz z detskej izby na svojom počítači. To, čo sa objavilo na obrazovke však nemohli rodičia očakávať ani v najhoršom sne. Jedného večera sedel manžel doma so svojím synom, zatiaľ čo manželka v tom čase pracovala.

V mysli znudeného muža sa zrodil satanský plán. Obliekol si masku, ktorá mu bola ponechaná po Halloweene, šiel do chlapcovej izby, zapol kameru. O chvíľu neskôr dostala manželka oznámenie, že kamera detekovala pohyb v spálni jej syna. Rozhodla sa skontrolovať, či je všetko v poriadku.

Videla scénu z uvedenej fotografie. „Manželka bola samozrejme veľmi naštvaná a asi 14 dní so mnou nehovorila. Bola to ale sranda, už sa teším, keď si kúpim nové masky,“ okomentoval manžel.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom