Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žena nechala webkameru v spálni dieťaťa na noc. Pri prehrávaní videa videla toto

fotka
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
fotka youtube.com
reklama:
reklama:

Príbehy o tom, že sa ľuďom v spálni objaví úplne cudzí človek sú viac ako desivé. Pre niekoho sú doslova nočnou morou a väčšina ľudí by si takúto situáciu ani nedokázala či nechcela predstaviť. Pár, ktorý vám už čoskoro ukážeme, sa jedného dňa rozhodol, že si kúpi opatrovateľku.

Zariadenie začalo nahrávať, akonáhle zistilo pohyb. Bolo tiež možné ho nakonfigurovať tak, aby rodič mohol sledovať obraz z detskej izby na svojom počítači. To, čo sa objavilo na obrazovke však nemohli rodičia očakávať ani v najhoršom sne. Jedného večera sedel manžel doma so svojím synom, zatiaľ čo manželka v tom čase pracovala.

V mysli znudeného muža sa zrodil satanský plán. Obliekol si masku, ktorá mu bola ponechaná po Halloweene, šiel do chlapcovej izby, zapol kameru. O chvíľu neskôr dostala manželka oznámenie, že kamera detekovala pohyb v spálni jej syna. Rozhodla sa skontrolovať, či je všetko v poriadku.

Videla scénu z vyššie uvedenej fotografie. „Manželka bola samozrejme veľmi naštvaná a asi 14 dní so mnou nehovorila. Bola to ale sranda, už sa teším, keď si kúpim nové masky,“ okomentoval manžel. Ako by ste na takú „srandu“ reagovali?

fotka
fotkayoutube.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 14. júna 2022
reklama:
reklama:
reklama: