Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žena požiadala svojho priateľa, aby kúpil nový sprchový záves. Jeho výber pobavil internet

Ytsrtahcel3fccdwrb1cab39y29ybncwegjxvgee0fc.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.reddit.com
reklama:
reklama:

Muži vedia ženy niekedy naozaj prekvapiť. Tento chlap dokonca pobavil nielen svoju priateľku, ale po zverejnení fotky aj celý internet. Pozrite sa, ako poňal svoj nákup sprchového závesu. 

Na stránke Reddit vystupujú ľudia pod rôznymi prezývkami. Žena s menom BoaGirl tu zverejnila jednu naozaj vtipnú fotografiu s popisom. Stala sa virálnou a teraz zabáva celý internet.

Ytsrtahcel3fccdwrb1cab39y29ybncwegjxvgee0fc.jpg
www.reddit.com

Neznáma žena totiž požiadala svojho priateľa, aby kúpil nový záves do sprchy. To, čo kúpil, však nečakala ani vo sne. Na sprchovom závese je totiž Jeff Goldblum. Americký filmový herec, ktorý hral v mnohých filmoch, napríklad Jurský park, alebo Mucha.

Ytsrtahcel3fccdwrb1cab39y29ybncwegjxvgee0fc 1.jpg
www.reddit.com

Komentáre k príspevku boli naozaj vtipné. Jeden znel napríklad takto: „Myslím, že keby som sa chcel v sprche zabiť, tento záves by ma od toho naozaj odhovoril!“ Alebo ďalší: „Viete si predstaviť sa s ním každý deň sprchovať?“ 

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 30. novembra 2017Zdroj www.rearfront.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: