Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žena sa neodvážila neznámemu mužovi otvoriť dvere. Bola v šoku z toho, čo ukazovala bezpečnostná kamera

mladík
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
mladík youtube.com
reklama:
reklama:

Všetky deti sa učia neotvárať dvere cudzím ľuďom a túto prax používa mnoho dospelých, vrátane Melissy Vangovej. V dnešnej dobe je počuť mnoho historiek, že zlodej najprv zaklope na dvere, aby posúdil, či je niekto doma, a až potom sa pustí do akcie. To bola tiež Melissina prvá myšlienka, ale ukázalo sa, že sa vážne mýlila. Melissa bola doma so svojimi dvoma malými dcérami, keď niekto zaklopal na jej dvere.

Nemala v úmysle otvoriť, pretože nečakala návštevu a okamžite začala byť nervózna. Pred ich vchodovými dverami je inštalovaná bezpečnostná kamera, ktorá sleduje, čo sa deje mimo domu. Melissa nakoniec dvere neotvorila, ale záznam si prezrela o niečo neskôr. „Obvykle neotváram dvere cudzím ľuďom alebo ľuďom, ktorých nepoznám.“ povedala Melissa. Tento cudzinec však nechcel rodine ublížiť. Pri sledovaní záberov si Melissa okamžite uvedomila, že bola svedkom dojemnej scény.

Cudzinec, ktorý zaklopal na dvere, bol dospievajúci chlapec, ktorý prišiel s dobrými úmyslami. Mladý chlapec, Tyler Opdyke, zaklopal, aby zistil, či je niekto doma. Keď sa mu neotvorili dvere, rozhliadol sa a zistil, že je nainštalovaná bezpečnostná kamera. Išiel tam a držal peňaženku v ruke smerom k objektívu, aby ju obyvatelia jasne videli. Melissa si uvedomila, že to bola peňaženka jej manžela, ktorá obsahovala 1500 dolárov v hotovosti.

Ukázalo sa, že Tyler nosil po okolí letáky, a keď dorazil k rodinnej príjazdovej ceste, uvidel na zemi peňaženku, ktorú Melissin manžel pravdepodobne stratil, keď nastupoval do auta. Tyler potom, čo nedostal žiadnu odpoveď, tiež ukázal na kameru, kde presne peňaženku schováva, aby ju právoplatný majiteľ našiel. Ešte raz sa zastavil pri dome, aby sa pozrel, či tam peniaze ešte sú, pretože keby nie, zaklopal by znova. Vtedy mal to šťastie, že stretol Melissu.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 10. marca 2022
reklama:
reklama:
reklama: