Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žena sa vydesila, keď uvidela desivú postavu

postava
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
postava youtube.com
reklama:
reklama:

Žena v Spojených štátoch vyhľadala pomoc u odborníkov na paranormálne javy po tom, čo tvrdila, že objavila záhadnú postavu stojacu nad jej vnučkou. Tory McKenzie, babička z Las Vegas, nainštalovala pohybom aktivovanú kameru v dome svojho syna po tom, čo jej vnučka Amber povedala, že ‚hovorila‘ s neznámym tvorom.

Kamera zaznamenávala všetky aktivity v miestnosti, ale v prvých dňoch nebolo hlásené nič neobvyklé. Ale o niekoľko dní neskôr, keď Tory skontrolovala zábery, bola vydesená, keď objavila záhadnú postavu stojacu pár centimetrov od jej vnučky. Potom sa vydesila a zdieľala fotografie záhadnej postavy. Jej podrobné vysvetlenie a snímky obrazovky zachytili niektoré výskumné skupiny Parnaromal na Facebooku.

Po tomto incidente si syn nasťahoval deti do svojej spálne. V skupine na Facebooku pre paranormálne subjekty jeden člen odpovedal: „Vidím to stále. Keď je v dome nové dieťa, prídu zosnulí členovia rodiny, aby sa o nové dieťa postarali. Toto je fotografický dôkaz zosnulého starého rodiča, ktorý sa u nás zastavil na návštevu. Hoci sa takéto stretnutia môžu zdať trochu zastrašujúce, môžu byť tiež upokojujúce,“ hovoria svedkovia a vyšetrovatelia paranormálnych javov. Tieto stretnutia naznačujú, že puto, ktoré existuje medzi blízkymi, smrť nezmaže.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 11. decembra 2022
reklama:
reklama:
reklama: