Žena sa vydesila, keď uvidela desivú postavu

Zdieľať
postava
postava youtube.com

Žena v Spojených štátoch vyhľadala pomoc u odborníkov na paranormálne javy po tom, čo tvrdila, že objavila záhadnú postavu stojacu nad jej vnučkou. Tory McKenzie, babička z Las Vegas, nainštalovala pohybom aktivovanú kameru v dome svojho syna po tom, čo jej vnučka Amber povedala, že ‚hovorila‘ s neznámym tvorom.

Kamera zaznamenávala všetky aktivity v miestnosti, ale v prvých dňoch nebolo hlásené nič neobvyklé. Ale o niekoľko dní neskôr, keď Tory skontrolovala zábery, bola vydesená, keď objavila záhadnú postavu stojacu pár centimetrov od jej vnučky. Potom sa vydesila a zdieľala fotografie záhadnej postavy. Jej podrobné vysvetlenie a snímky obrazovky zachytili niektoré výskumné skupiny Parnaromal na Facebooku.

Po tomto incidente si syn nasťahoval deti do svojej spálne. V skupine na Facebooku pre paranormálne subjekty jeden člen odpovedal: „Vidím to stále. Keď je v dome nové dieťa, prídu zosnulí členovia rodiny, aby sa o nové dieťa postarali. Toto je fotografický dôkaz zosnulého starého rodiča, ktorý sa u nás zastavil na návštevu. Hoci sa takéto stretnutia môžu zdať trochu zastrašujúce, môžu byť tiež upokojujúce,“ hovoria svedkovia a vyšetrovatelia paranormálnych javov. Tieto stretnutia naznačujú, že puto, ktoré existuje medzi blízkymi, smrť nezmaže.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom