Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žena sledovala priateľa cez skrytú kameru, lebo chcela vedieť, či ju podvedie. Odolal pokušeniu alebo nie?

Zena 1.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com

Žena nastražila na priateľa skrytú kameru. Ako to podľa vás dopadlo? 

Ťažko povedať, či mala žena dôvod žiarliť a preto si chcela overiť, či ju priateľ podvedie alebo bola jednoducho len zvedavá. V každom prípade mala dobre premyslený plán, ktorý aj zrealizovala. Samozrejme jej priateľ o ničom netušil.

www.youtube.com

Nakoľko pracoval ako inštalatér, bol privolaný k jednej pani domov, aby sa pozrel na niečo v jej kuchyni. Tá bola zvodne oblečená v sexi prádle. Muž prišiel k nej a začal robiť svoju prácu. Neznáma žena ho začala zvádzať a dávať mu návrhy. No chlapík dlho odolával pokušeniu.

www.youtube.com

Keď dokončil svoju prácu, chcel odísť. No vtedy začala byť žena ešte „prítulnejšia“ a na rovinu sa ho spýtala, či sa s ňou vyspí. Muž pokojne priznal, že má priateľku a kráske bez zaváhania odolal. Jeho priateľka sa celý čas na nich pozerala cez skrytú kameru a zrejme bola naozaj prekvapená, že má po svojom boku takéto verného muža.

Na muža bola nachystaná skrytá kamera!

https://www.youtube.com/watch?v=3ydPJ4wYFuU

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 16. februára 2017Zdroj www.dailymail.co.uk © Najky.sk, iDen Media s.r.o.