Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žena v hračkárstve narazila na túto hračku, ktorá ju naozaj zaskočila

Hracka.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.facebook.com
reklama:
reklama:

Treba uznať, že v dnešnej dobe naberajú detské hračky úplne iný rozmer, ako tomu bolo v minulosti. Svedčí o tom aj nasledovný prípad. 

Dnešné deti majú na výber neuveriteľné množstvo rôznych zábavných hier a hračiek. Čím ďalej, tým sa viac výrobcovia pokúšajú malé deti zaujať, a vyrábajú čo najzaujímavejšie a nevšedné kúsky. Tieto a podobné marketingové ťahy im však vo väčšine prípadov vychádzajú, tak prečo meniť taktiku, všakže?

Neznáma žena zverejnila na jednej facebookovej stránke fotografiu z hračkárstva na Slovensku. Odfotila totiž hračku, ktorá ju veľmi zaskočila a podľa nej to zjavne nie je príliš vhodné pre deti. Píše: „Dnes som ostala mierne v šoku. Je podľa vás OK, že v hračkárstve predávajú takéto ,,hračky “ ? 

21766765_1473933829369226_1095906943023315783_n.jpg
www.facebook.com

Samozrejme, táto fotografia rozpútala vlnu diskusií, v ktorej sa názory ľudí rozdeľujú na dve skupiny. Niektorí si myslia, že je to v poriadku, vraj táto postavička pochádza z jednej z rozprávok a deti si vôbec neuvedomujú detaily tak podrobne, ako dospelí. Naopak, niektorí sú veľmi pohoršení a myslia si, že táto hračka nemá na pultoch predajní čo robiť.

Len pred pár dňami internet a televízie rozoberali Včielku Maju, kde sa v jednej časti objavilo mužské prirodzenie. Malé deti si to samozrejme pri pozeraní tejto rozprávky vôbec nevšimnú, jedna mamička to však začala rozoberať. Aký máte názor vy na dnešné rozprávky a s nimi spojené vyrábané hračky?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 26. septembra 2017Zdroj www.facebook.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: