Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ženy prezradili, čím ich muži dokážu najviac vytočiť! Muži, dajte si na tieto veci pozor

hádka
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
hádka www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Spolužitie s opačným pohlavím býva občas naozaj náročné. Muži občas robia veci, ktorými ženy vytáčajú, ženy zase robia veci, ktorými vytáčajú mužov. Čím ale muži ženy vytáčajú najviac? Ženy prezradili, čím ich muži dokážu najviac vytočiť! Muži, dajte si na tieto veci pozor!

Spodná bielizeň všade

Pozná to takmer každá žena aj takmer každý muž. Nebudeme si nič nahovárať, muži sú občas poriadni leňosi. Muži robia všetky veci jednoduchšie a je pre nich jednoduchšie nechať bielizeň na zemi, než ho hodiť do koša. Koľkokrát sa ide muž prezliecť a starú bielizeň nechá položenú v spálni. Alebo sa ide vysprchovať a starú bielizeň nechá ležať v kúpeľni na zemi. To je niečo, čo dokáže ženy vytočiť do nepríčetnosti.

Fúzy a chlpy na umývadle

Keď sa muži oholia, stojí to naozaj za to. Samozrejme, dbať o svoj vzhľad je skvelé, ale upratovať po sebe by bolo ešte lepšie. Čo ženy nedokážu zahryznúť je to, keď sa muž oholí a všetok ten svinčík po sebe nechá v umývadle alebo vo vani. Ako by bolo naozaj ťažké umývadlo umyť alebo všetky fúzy spláchnuť do odpadu.

Záchodová doska

V tomto muži a ženy súperia odjakživa, alebo skôr od chvíle, čo bol záchod vynájdený. Ženy chcú mať doštičku dole, muži zase hore. Keď ide muž na záchod, mal by dať doštičku po vykonaní potreby dole. Ak ide žena, mala by ho dať po vykonaní potreby nahor. Každopádne obe pohlavia na toto zabúdajú. Mužom to je celkom jedno, ale keď ide žena na záchod a vidí, že je doštička hore, začne väčšinou šalieť.

Zvyšky všade

Okrem odhodenej bielizne alebo špinavého umývadla štve ženy aj to, keď muži nedojedia po sebe jedlo a následne ho nechajú ležať tam, kde ho konzumovali. Jednoducho po sebe zvyšky neupratujú a nechávajú po sebe všade obaly, taniere, misky a tak ďalej. Najhoršie na tom je, že aj keď je na to muž upozornený, pokojne to na druhý deň urobí znova.

Mastné odtlačky

No a to najhoršie nakoniec. Ženy chápu, že muži jedlo milujú, ale že si po sebe neumývajú ruky alebo že potom, čo jedli jedlo rukami, si ich neutreli a následne s nimi siahali všade možne? To už ženy pochopiť nedokážu. Všetko to drhnutie mastných fľakov pre ženy rozhodne nie je príjemné, takže ak ich muži nechcete naštvať, dávajte si so svojimi mastnými rukami pozor.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 13. augusta 2022
reklama:
reklama:
reklama: