Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ženy sú jedno veľké prekvapenie. Rebríček toho, čo na Google vyhľadávajú najčastejšie

počítač
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
počítač www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Ujo Google je náš obľúbený kamarát, vďaka ktorému sa denne dozvedáme množstvo nových a užitočných informácií.

Google je taký náš malý záchranár, vďaka ktorému vieme množstvo nových vecí. Pomôže nám, keď si nevieme rady a odpovie nám na otázky, na ktoré nepoznáme odpovede. Používame ho všetci a takmer každý deň. Zaujímalo vás však niekedy, čo na ňom ľudia najčastejšie vyhľadávajú? A čo na ňom vyhľadávajú konkrétne ženy?

11 najčastejších vecí, ktoré ženy hľadajú na Google

Ako schudnúť čo najrýchlejšie a najľahšie

Toto je snáď jedna z najvyhľadávanejších otázok na Google. Schudnúť potrebuje občas každý a zvlášť ženy, ktoré si svoju váhu snažia neustále strážiť. Ženy sú voči svojim telám a svojej váhe naozaj sebakritické a tak niet divu, že Google využívajú preto, aby prišli na to, ako schudnúť.

Ako ostrihať vlasy

Každá žena je viac-menej závislá na svojich vlasoch. Je to niečo, čo sa snaží neustále udržiavať. Niečo, čo by malo vyzerať neustále dobre. Pokiaľ chcú ženy svoje vlasy nejako poupraviť a nechcú kvôli tomu dávať veľa peňazí pri kaderníčke, jednoducho si nájdu návod na Google.

Vyhľadávajú sami seba

No, kto z nás to nerobil že? Každý z nás chce občas zistiť, čo dokáže Google o nás nájsť.

Koľko by som mala mať maznáčikov

Naozaj zvláštne, ale aj toto ženy vyhľadávajú. Ako veľmi dobre viete, ženy milujú zvieratá a nie je jediná žena, ktorá by ani jedno nechcela mať. Mať zviera a starať sa o neho, robí ženy šťastné. Nie je teda prekvapením, že vyhľadávajú tieto otázky na Google.

Som alebo môžem byť tehotná

Tehotenstvo, alebo respektíve nežiaduce tehotenstvo, aby sme boli konkrétne, je niečo, čoho sa bojí snáď každá žena. Nie je teda divu, že si ohľadom neho vyhľadávajú na Google množstvo informácií.

Je mi partner verný

To je otázka, na ktorú sa často pýta prevažne každá žena sama seba. Pokiaľ ale nepoznajú odpoveď, skúsia Google.

Zdravé jedlo

Ako sme už písali, ženy sa snažia udržať zdravú postavu. Nie je teda prekvapením, že často hľadajú na Google najzdravšie recepty.

Ako rásť na sociálnych médiách

Ako určite dobre viete, niektorým ženám (ale aj mužom) na sociálnych sieťach naozaj záleží. Chcú obrovskú sledovanosť, mnoho lajkov a komentárov. Ženy sa občas snažia cez Google zistiť, ako to docieliť.

Ako twerkovať

V čase, keď bol twerk horúcou novinkou, sa ho snažila naučiť snáď každá žena. Dnes už o neho síce nie je taký záujem, ale stále sa nájde mnoho žien, ktoré sa ho chcú naučiť.

Tetovanie

Toto je niečo, čo rady vyhľadávajú obe pohlavia. Tetovanie vyhľadáva čoraz viac mladých ľudí a to prevažne žien.

Oneskorila sa mi menštruácia

Nie je nič viac strašidelného a stresujúceho ako oneskorená menštruácia. Ženy ku každému problému hľadajú aj dôvody, takže nie je prekvapením, že vyhľadávajú dôvody, prečo sa im menštruácia oneskorila.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 3. novembra 2021
reklama:
reklama:
reklama: