Žiadosť o ruku sa premenila na situáciu, ktorú by mnohí nerozdýchali

Zdieľať
žiadosť o ruku
žiadosť o ruku youtube.com

Žiadosť o ruku je v živote ženy jedným z najkrajších okamihov v živote, rovnako tak aj pre mužov, ktorí žiadosť dlho pripravujú a musia byť podľa nich úplne perfektní.

Spackaná žiadosť o ruku

Mať všetko naplánované je síce občas skvelé, ale nie vždy naše plány vyjdú a môžu sa stať veci, ktoré ich úplne zničia. Presne to sa stalo aj mužovi, ktorý dlhý čas plánoval žiadosť o ruku svojej milovanej, avšak stalo sa niečo, čo ho úplne šokovalo a po čom sa cítil ako úplný blbec.

Rovnako ako pre ženy, aj pre mužov je žiadosť o ruku nádherným okamihom. Muži sa snažia o to, aby žiadosť o ruku bola úplne perfektná a keďže chcú počuť od svojej milovanej vysnívanej „áno“, snažia sa o to, aby ono prevedenie bolo čo najkrajšie. Tak krásne, aby žena jednoducho nemohla odmietnuť.

Lenže aj tá najkrajšia žiadosť o ruku sa môže premeniť na akúsi nočnú moru, ktorá môže celý deň mužovi, ale aj žene zničiť. Mladík zvolil romantické miesto pri vodopádoch Cunningham Falls v krásnom národnom parku. Všetko bolo perfektne pripravené, ale keď prišlo na vec, niečo sa pokazilo.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom