Žiak 4. triedy spieva na talentovej show. Pri záverečnej note skončili všetci v slzách

Zdieľať
žiak
žiak youtube.com

Jednou z najväčších výhod, ktoré internet ponúka, je možnosť presláviť sa. Pozornosť je často venovaná tým, ktorých talent a zručnosti by inak mohli zostať v minulých desaťročiach relatívne bez povšimnutia. Platformy ako YouTube, TikTok a Facebook sú v tomto ohľade dokonalé a dávajú ľuďom príležitosť zaistiť, aby ich talent videlo a zbožňovalo publikum. To bol určite prípad Adama Kornowského, žiaka štvrtej triedy na základnej škole Lakeside v Chicago City v Minnesote.

V roku 2018 sa Adam postavil na pódium miestnej malej talentovej show. Jeho plánom bolo zaspievať populárnu klasiku. Dúfal, že to bude dobre prijaté publikom. Adam, ktorý mal vtedy 10 rokov, údajne hral na klavíri od svojich piatich rokov. Rozhodol sa predviesť svoje schopnosti na malej talentovej show. Tá sa konala v jeho škole, a rozhodol sa pre skladbu Imagine od Johna Lennona.

Úžasný výkon

Myslím, že sa všetci zhodneme na tom, že aj keď je to nepochybne neuveriteľná pieseň, Imagine nie je práve melódia pre začiatočníkov. Ikonická skladba, vydaná v roku 1971, dosiahla celosvetovú slávu a podporila posolstvo svetového mieru. Ako si človek dokáže predstaviť, predviesť pieseň živému publiku vo veku iba 10 rokov môže byť oriešok. Napriek tomu bol Adam odhodlaný sa o to pokúsiť.

Chlapcova pyšná mamička Michelle na Facebooku napísala: „V miestnosti nakoniec nebol žiadny rodič so suchým okom. Zožal veľký potlesk!”

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom