Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Zistite, ako k sebe ladíte

láska
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
láska www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Nemusíte svojho drahého kruto vypočúvať, stačí mu ukázať fotky štyroch stromov a opýtať sa ho, ktorý je mu najsympatickejší. Potom si listnatého alebo ihličnatého favorita určite aj vy sama. Dozviete sa pár možno netušených zaujímavostí o sebe a odhalíte partnerovu povahu. Zistíte tiež, ako vaše názory a vlastnosti k sebe ladia.

Bonsaj

bonsaj
bonsajwww.gettyimages.com

Rada sa o niekoho staráte, ste poriadna, starostlivá a máte slabosť pre pekné veci. Váš vyvolený sa môže len usmievať, pretože pri milovaní ste rovnako pozorná ako v práci. Jedine spoľahlivý muž bude pre vás ten pravý, ale trénujte sa v zhovievavosti. Držte radšej nabudúce jazyk za zubami, ak si všimnete nejaký nedostatok na vašom milovanom.

Vŕba

vŕba
vŕbawww.gettyimages.com

Optimizmus na vás muži milujú zo všetkého najviac. Keby ste dostali počas jediného dňa padáka, vyvŕtli si členok a stratili peňaženku, rovnako budete milého uisťovať, že všetko dobre dopadne a že na svete sa dejú horšie katastrofy. Viete nádherne snívať a ste tvoriví nielen v posteli.

Dub

dub
dubwww.gettyimages.com

Málokedy meníte svoje názory, a preto partner vie, čo od vás môže očakávať. Skôr než šprintérkou, stávate sa v posteli maratónskou bežkyňou. Na vytrvalostný sex máte veľa času, pretože večery trávite najradšej doma. Baví vás aj povaľovanie v posteli bez sexu a preto pozor, nech nezostanete s televíznym ovládačom sama.

Sekvoja

sekvoja
sekvojawww.gettyimages.com

Kto sa snaží vás na niečo prehovoriť, čaká ho rovnaká fuška, ako drevorubača pri výrube tohto stromu. K svojmu vytýčenému cieľu idete ako buldozér a ste veľmi tvrdohlavá. Kým milého a seba v posteli neuspokojíte, nedáte si pohov. Neustále plánujete, ale dajte pozor, aby ste si neprestali užívať prítomnosť.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 13. augusta 2022
reklama:
reklama:
reklama: