Zlodeji sa pokúsia vykradnúť bar, ale potom 85 ročný dedko ukáže, kto je tu šéf

Zdieľať
lupiči
lupiči youtube.com

Určite všetci poznáte pravidlo, že by ste nikdy nemali súdiť človeka podľa vzhľadu. To, že má 85 rokov ešte neznamená, že je oproti vám slabší. Neznamená to, že si k nemu môžete čokoľvek dovoľovať len kvôli tomu, že je starší. Veľkým hitom internetu sa stal 85-ročný dedko, ktorý si dokázal poradiť s lupičmi s upilovanou brokovnicou a kladivami.

Denis O’Connor bol v kancelárii „Bar One Racing office“ v grófstve Cork v Írsku, keď popoludní vtrhli dverami traja lupiči a požadovali obsah sejfu. Jeden lupič ohrozoval bossa Tima Murphyho, ďalší mieril brokovnicou na Denisa O’Connora. O’Connor sa odmietal vzdať. Ako už tušíte, bol to spomínaný starý muž, ktorý sa rozhodol, že sa bude brániť!

Zatiaľ čo Murphy bojuje s mužom, ktorý ho ohrozoval kladivom, O’Connor bojuje s ďalším z maskovaných mužov a vytláča ho spoza pultu. Následne lupič uteká. Potom sa vybral za ďalším mužom, ktorý utiekol. Celá akcia bola ukončená iba za 30 sekúnd. Nie je totiž nič lepšie, ako vidieť človeka, ako sa vysporiadava s tými, ktorí ho považujú za slabocha.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom